Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ОЦІНКИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ ЗА РАХУНОК УДОСКОНАЛЕННЯ РОЗРАХУНКОВИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПІДРЕЙКОВОЇ ОСНОВИ

ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ОЦІНКИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ ЗА РАХУНОК УДОСКОНАЛЕННЯ РОЗРАХУНКОВИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПІДРЕЙКОВОЇ ОСНОВИ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ОЦІНКИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ ЗА РАХУНОК УДОСКОНАЛЕННЯ РОЗРАХУНКОВИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПІДРЕЙКОВОЇ ОСНОВИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,57 KB
Завантажень:
20
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ’ЯЗКУ УКРАЇНИ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ ІМЕНІ АКАДЕМІКА В. ЛАЗАРЯНА
БОНДАРЕНКО ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 625.12/.14.033.037
ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ОЦІНКИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ ЗА РАХУНОК УДОСКОНАЛЕННЯ РОЗРАХУНКОВИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПІДРЕЙКОВОЇ ОСНОВИ
Спеціальність 05.22.06 – залізнична колія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Колія та колійне господарство” Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Міністерства транспорту та зв’язку України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
ДАНОВИЧ Віктор Данилович,
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Міністерства транспорту та зв’язку України, професор кафедри “Колія та колійне господарство”.
Консультант _ доктор технічних наук, професор
РИБКІН Віктор Васильович,
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Міністерства транспорту та зв’язку України, завідувач кафедри “Колія і колійне господарство”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Гончарук Сергій Миронович,
Одеський національний морський університет,
професор кафедри “Експлуатація морських портів”;
кандидат технічних наук, доцент
Бєлорусов Олександр Ігоревич,
Українська державна академія залізничного транспорту
Міністерства транспорту та зв’язку України, м. Харків, доцент кафедри “Колія і колійне господарство”.
Провідна установа: Київський університет економіки і технологій транспорту, кафедра “Реконструкція і експлуатація залізниць і споруд” Міністерства транспорту та зв’язку України, м. Київ.
Захист відбудеться “26” 05 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .820.01 у Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна за адресою: вул. акад. В.А. Лазаряна, 2, ауд. , м. Дніпропетровськ, 49010.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.
Автореферат розісланий “ 14 ” 04 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
д.т.н., професор М. О. Костін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Залізничний транспорт є важливою складовою частиною економіки України, бо забезпечує реалізацію приблизно 75% вантажообігу і більше 40% пасажирообігу від всіх транспортних перевезень країни. Крім того, українські залізниці є основною транспортною ланкою, що з'єднує Україну із Західною і Центральною Європою, Росією і країнами Кавказу. Необхідність розвитку та модернізації залізничного транспорту України при її інтеграції в транспортні системи Європи і Азії зумовлює потребу упровадження швидкісного руху на основних вантажних та пасажирських напрямках залізниць України і подальшого підвищення вагової норми вантажних поїздів.
Зростання навантаження на залізничну колію, у зв’язку з підвищенням швидкості руху та вагової норми вантажних поїздів, вимагає уточнення методів розрахунку залізничної колії. Одним з напрямів таких уточнень є підвищення якості оцінки працездатності залізничної колії за рахунок удосконалення розрахункових характеристик підрейкової основи. Визначення характеристик залізничної колії з використанням усереднених дискретних значень модуля пружності підрейкової основи для ділянок з однаковою конструкцією верхньої будови колії, але розташованих на земляному полотні, що складається з різних ґрунтів, дає рівнозначні характеристики міцності. Проте їх фактичні значення можуть істотно відрізнятися від розрахункових даних ділянок, оскільки несуча здатність ґрунтів не однакова і при однакових навантаженнях їх деформативність різна.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ОЦІНКИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ ЗА РАХУНОК УДОСКОНАЛЕННЯ РОЗРАХУНКОВИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПІДРЕЙКОВОЇ ОСНОВИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок