Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕГУЛЮВАННЯ РУХУ РОБОЧИХ КАДРІВ НА ВНУТРІШНЬОМУ РИНКУ ПРАЦІ

РЕГУЛЮВАННЯ РУХУ РОБОЧИХ КАДРІВ НА ВНУТРІШНЬОМУ РИНКУ ПРАЦІ

Назва:
РЕГУЛЮВАННЯ РУХУ РОБОЧИХ КАДРІВ НА ВНУТРІШНЬОМУ РИНКУ ПРАЦІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,95 KB
Завантажень:
247
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Шаповалова Елла Валентинівна
УДК 331.108
РЕГУЛЮВАННЯ РУХУ РОБОЧИХ КАДРІВ
НА ВНУТРІШНЬОМУ РИНКУ ПРАЦІ
Спеціальність 08.09.01- демографія, економіка праці, соціальна
економіка і політика
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата
економічних наук
Донецьк – 2004
Дисертацією є рукопис.
Дисертацію виконано в Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі управління персоналом і економіки праці.
Науковий керівник доктор економічних наук, професор
Лук’янченко Наталя Дмитрівна,
Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри управління персоналом і
економіки праці.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, доцент Ситник Людмила Степанівна, професор кафедри менеджменту Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України;
кандидат економічних наук, доцент Лутай Лариса Анатоліївна, доцент кафедри маркетингового менеджменту Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Провідна установа:
Одеський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра управління персоналом і економіки праці.
Захист дисертації відбудеться 21 січня 2005 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.051.03 у Донецькому національному університеті за адресою 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 186, ауд. 409.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету за адресою 83055, м.Донецьк, вул.Університетська, 24.
Автореферат розісланий “17” грудня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, доцент С.П.Калініна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. У ринкових умовах господарювання зростає економічне і соціальне значення удосконалення всієї системи регулювання руху робочих кадрів на внутрішньому ринку.
Внутрішньоорганізаційна мобільність персоналу сполучається з певним ступенем стабільності робочих місць, що є необхідною умовою зростання продуктивності при використанні нової капіталомісткої техніки і підвищенні вимог до якості продукції.
Дослідження питань регулювання руху робочих кадрів у вугільній промисловості набуває важливого значення в умовах трансформації економіки. У даний час на підприємствах цієї галузі мають місце висока плинність кадрів, особливо робітників, та дестабілізація трудових колективів.
У зв’язку з цим одне з центральних місць у системі регулювання руху робочих кадрів на внутрішньому ринку праці займає необхідність удосконалення форм закріплення робочих кадрів і зменшення їх плинності. Змішана економіка підвищує економічну зацікавленість і відповідальність колективів за результати своєї праці і на цій основі стимулює поліпшення її організації. Однак розробка нових підходів і методичне забезпечення їх реалізації поки що істотно відстають від потреб практики. Тому питання регулювання руху робочих кадрів та їх закріплення на внутрішньому ринку праці є актуальними.
Різні аспекти проблеми регулювання руху робочих кадрів на внутрішньому ринку праці досліджували вчені України і країн СНД – О.Амоша, С.Бандур, Д.Богиня, В.Данюк, Г.Дворецька, О.Зайцев, А.Золотарьов, А.Колот, І.Крижко, Ю.Куліков, Н.Лук’янченко, Л.Лутай, Н.Прокопенко, В.Ракоти, Г.Слезінгер, Л.Ситник, 3.Турецький, М.Чумаченко, С.Шекшня, Г.Щекін, М.Блазнів, В.Ядов та ін.
Вагомий внесок у розробку цих проблем здійснили зарубіжні економісти М.Альберт, Ф.Герцберг, Д.Мак-Клелланд, М.Мескон, Р.Хедоурі, Вайн Ф.Каскіо, Р.Штольберг та ін.
У той же час важливого значення набули дослідження питань, від вирішення яких залежить створення передумов і визначення руху робочих кадрів на внутрішньому ринку праці у вугільній промисловості, які є новими для вітчизняної економічної науки. У зв’язку з цим виникла необхідність і була поставлена задача проаналізувати стан і виявити шляхи подальшого розвитку регулювання руху робочих кадрів на внутрішньому ринку праці у вугільній промисловості і виконано комплексне дослідження проблем руху робочих кадрів у теоретичному і практичному плані.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РЕГУЛЮВАННЯ РУХУ РОБОЧИХ КАДРІВ НА ВНУТРІШНЬОМУ РИНКУ ПРАЦІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок