Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ВИХІДНИХ ХАРАКТЕРИСТИК БАГАТОЦИКЛОВОГО РАДІАЛЬНО-ПОРШНЕВОГО ГІДРОМОТОРА ШЛЯХОМ ОПТИМІЗАЦІЇ ПАРАМЕТРІВ

ПІДВИЩЕННЯ ВИХІДНИХ ХАРАКТЕРИСТИК БАГАТОЦИКЛОВОГО РАДІАЛЬНО-ПОРШНЕВОГО ГІДРОМОТОРА ШЛЯХОМ ОПТИМІЗАЦІЇ ПАРАМЕТРІВ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ВИХІДНИХ ХАРАКТЕРИСТИК БАГАТОЦИКЛОВОГО РАДІАЛЬНО-ПОРШНЕВОГО ГІДРОМОТОРА ШЛЯХОМ ОПТИМІЗАЦІЇ ПАРАМЕТРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,26 KB
Завантажень:
230
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ“
ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Ліщенко Ігор Геннадійович
УДК 621.225.5-18.002.237
ПІДВИЩЕННЯ ВИХІДНИХ ХАРАКТЕРИСТИК
БАГАТОЦИКЛОВОГО РАДІАЛЬНО-ПОРШНЕВОГО ГІДРОМОТОРА
ШЛЯХОМ ОПТИМІЗАЦІЇ ПАРАМЕТРІВ
Спеціальність 05.05.17 - Гідравлічні машини та гідропневмоагрегати
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі гідравлічних машин Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Лур’є Зіновій Якович,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний
інститут”, професор кафедри гідравлічних машин
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Фінкельштейн Зельман Лазаревич,
Донбаський гірнично-металургійний інститут Міністерства освіти і
науки України, м. Алчевськ, професор кафедри гірничої
енергомеханіки та обладнання
кандидат технічних наук, доцент
Андренко Павло Миколайович,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний
інститут”, доцент кафедри гідропневмоавтоматики та гідроприводу
Провідна установа: Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”, кафедра гідропневмоавтоматики
та гідравліки, Міністерство освіти і науки України, м.Київ
Захист дисертації відбудеться „20” листопада 2003 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.11 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: м. Харків, вул. Фрунзе, 21, кафедра гідравлічніх машин.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий „09” жовтня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Потетенко О.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У світовій і вітчизняній практиці створення машинобудівних гідроприводів визначилася тенденція використання високомоментних низькообертових багатоциклових радіальнопоршневих гідромоторів (БЦРПГМ) замість силового електропривода. Вони застосовуються в гідрофікованих машинах і механізмах, де потрібні великі крутні моменти, порівняно малі габарити, низькі частоти обертання.
Досвід проектування машин різного технологічного призначення із застосуванням методів оптимізації показує, що задачі підвищення характеристик є багатокритеріальними, тому що під час вибору найкращого варіанта необхідно враховувати багато різних вимог, найчастіше дуже су-перечливих. Перехід до багатокритеріального проектування пов'язаний з розробкою математичної моделі, що найбільш повно описує процеси функціонування БЦРПГМ. Аналіз виконаних робіт і сформульованих технічних вимог до вихідних характеристик БЦРПГМ показує, що їх проектування виконувалося без урахування ряду важливих факторів, які підвищують точність математичної моделі та можливість більш повного використання сучасних методів теорії оптимальних систем. Підвищення вихідних характеристик БЦРПГМ можна одержати шляхом поставлення і вирішення наукової проблеми, пов'язаної з оптимізацією параметрів за багатьма критеріями на базі розробки математичної моделі. Ця робота присвячена вирішенню цієї актуальної проблеми.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалася на кафедрі “Гідравлічні машини” Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”. Тема роботи відповідає новому науковому напрямку,сформованому кафедрою разом із НДІгідропривод, м. Харків (головною організацією у галузі машинобудування - “Промислові гідроприводи і гідроавтоматика” в масштабі України), і є логічним продовженням робіт, виконаних за даним напрямком у 1991-1997 рр. У дисертаційній роботі використано результати, одержані за участю автора в ході виконання НДР у НДІгідропривод відповідно до “Державної програми розробки та освоєння найважливіших видів верстатобудівної продукції” (Рішення № 5 Мінмашпрому України від 07.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ВИХІДНИХ ХАРАКТЕРИСТИК БАГАТОЦИКЛОВОГО РАДІАЛЬНО-ПОРШНЕВОГО ГІДРОМОТОРА ШЛЯХОМ ОПТИМІЗАЦІЇ ПАРАМЕТРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок