Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ В ТУРИЗМІ

ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ В ТУРИЗМІ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ В ТУРИЗМІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,20 KB
Завантажень:
204
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРЧУВАННЯ
Апілат Олена Віталіївна
УДК 796.5:330.567.324
ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ В ТУРИЗМІ
Спеціальність 08.07.05 – економіка торгівлі та послуг
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків –2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківській державній академії технології та організації харчування Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: докторант, кандидат економічних наук, доцент Яцун Леонід Миколайович, Харківська державна академія технології та організації харчування
Офіційні опоненти:
-
доктор економічних наук, професор Карсекін Валерій Іванович, Київський національний торговельно-економічний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри економіки і менеджменту готельного господарства і туризму;
-
кандидат економічних наук, доцент Ковешников Володимир Сергійович, Київський інститут туризму, економіки та права, завідуючий кафедрою менеджменту та маркетингу туризму і готельного господарства.
Провідна установа – Інститут економіки НАН України, відділ соціальної сфери, доходів та рівня життя.
Захист дисертації відбудеться 16 лютого 2001 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К64.088.02 при Харківській державній академії технології та організації харчування за адресою: 61051, Харків-51, вул. Клочківська, 333.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківської державної академії технології та організації харчування за адресою: 61051, Харків-51, вул. Клочківська, 333.
Автореферат розісланий 15 січня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.І.Оспіщев


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний період становлення ринкових від-носин в Україні характеризується розвитком економічних реформ, за-гостренням конкуренції, що обумовлює необхідність підвищення якіс-них характеристик продукції, в тому числі і якості послуг в туризмі.
Це викликано тим, що туризм є однією з галузей світового господарства, яка динамічно розвивається і посідає друге місце після комп’ютерної та електронної промисловості, випереджаючи такі галузі, як нафтопереробка і автомобілебудування.
По оцінці Всесвітньої туристичної організації (ВТО) на долю туризму припадає близько 6 % світового валового національного продукту, 7 % сумарних капітальних вкладень, 11 % світових споживчих витрат, 5 % всіх податкових надходжень.
Економічні переваги розвитку туризму безперечні: витрати на створення одного робочого місця в 20 разів менші, ніж у промисловості. Туризм відноситься до трудомістких галузей і сприяє підвищенню зайнятості населення.
Законом України “Про туризм” та Програмою розвитку туризму до 2005 року передбачені стратегічні напрямки розвитку туризму в ході становлення ринкових відносин.
Туризм в нашій країні виділений в окрему галузь народного господарства, яка здатна приносити високий прибуток, активно сприяти економічному розвитку суспільства, результати діяльності якої знаходять відображення в кількості туристичних відвідувань і доходах від туризму. На фоні обсягу туристичних послуг, в умовах посилення конкуренції на світовому туристичному ринку особливої актуальності і значення набуває реформаторський підхід до розв’язання багатьох проблем, в тому числі і питань визначення якості туристичних послуг. Значний вклад у дослідження теоретичних і практичних основ якості послуг внесли праці вчених Окрепилова В.В., Кочерги О.І., Карсекіна В.І., Ільенкової С.Д., Качанова В.С., Гличева А.В., Панова В.П., Кварталь-нова В.О., Крачила М.П., Кабушкіна М.І., Кузнєцової Н.М., Ф.Котлера, Д.Боуена, Д.Мейкенза та ін.
Вивчення опублікованих праць з питань якості туристичних послуг засвідчує про відсутність достатньо повного розгляду проблеми якості послуг в туризмі і визначення інтегральної її оцінки. Актуальність цих питань, недостатність теоретичної розробки і практичного використання обумовили вибір теми і цільову спрямованість дисертаційного дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ В ТУРИЗМІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок