Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПАРАЛЕЛЬНІ ОБЧИСЛЮВАЛЬНІ СТРУКТУРИ ДЛЯ РІШЕННЯ ЗАДАЧ МАРШРУТИЗАЦІЇ В КОМП’ЮТЕРНИХ МЕРЕЖАХ

ПАРАЛЕЛЬНІ ОБЧИСЛЮВАЛЬНІ СТРУКТУРИ ДЛЯ РІШЕННЯ ЗАДАЧ МАРШРУТИЗАЦІЇ В КОМП’ЮТЕРНИХ МЕРЕЖАХ

Назва:
ПАРАЛЕЛЬНІ ОБЧИСЛЮВАЛЬНІ СТРУКТУРИ ДЛЯ РІШЕННЯ ЗАДАЧ МАРШРУТИЗАЦІЇ В КОМП’ЮТЕРНИХ МЕРЕЖАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,95 KB
Завантажень:
45
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МАРТИНОВА Оксана Петрівна
УДК 004.7 (043.3)
ПАРАЛЕЛЬНІ ОБЧИСЛЮВАЛЬНІ СТРУКТУРИ ДЛЯ РІШЕННЯ ЗАДАЧ МАРШРУТИЗАЦІЇ В КОМП’ЮТЕРНИХ МЕРЕЖАХ
05.13.13 – Обчислювальні машини, системи та мережі
 
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обчислювальної техніки Інституту комп’ютерних технологій Національного авіаційного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор, заслужений винахідник України Жуков Ігор Анатолійович, Національний авіаційний університет МОН України, директор Інституту комп’ютерних технологій.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Віноградов Микола Анатолійович, Національний авіаційний університет МОН України, професор кафедри комп’ютерних інформаційних технологій,
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Чемерис Олександр Анатолійович, Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України, вчений секретар.
Провідна установа:
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” МОН України, кафедра обчислювальної техніки.
Захист відбудеться “ 15 ” жовтня 2004 р. о . 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.07 Національного авіаційного університету за адресою: 03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий “ 9 ” вересня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.062.07,
кандидат технічних наук Алєксєєва Л.О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Інтенсивний прогрес інформаційних технологій пов'язаний з розробленням та побудовою комп'ютерних мереж.
Швидке збільшення кількості комп'ютерних мереж, розвиток оптоволоконних і безпроводових засобів зв'язку супроводжуються безупинною зміною мережевих технологій, спрямованих на підвищення швидкодії і надійності мереж, можливості інтегрованого передавання даних, голосу та відеоінформації.
Останнім часом поряд із традиційними комп'ютерними даними велику частку трафіку складають мультимедійні дані.
Передавання мультимедійних даних відрізняється від передавання іншої цифрової інформації. Вимоги, пропоновані додатками мультимедіа до продуктивності комп'ютерної мережі, набагато вищі від вимог звичайних мережевих додатків. Для роботи з додатками мультимедіа потрібна не тільки висока пропускна здатність мережі. Ці додатки дуже чутливі до вчасного доставлення пакетів, а звичайні мережі і протоколи орієнтовані на забезпечення лише цілісності переданих пакетів, а не на своєчасність їх доставлення. Головною особливістю мультимедійного трафіку є наявність твердих вимог до синхронності переданих повідомлень.
Час запізнювання в комп'ютерній мережі відповідає мінімальному інтервалу часу, за який пакет даних обробляється мережевим пристроєм (маршрутизатором, концентратором, комутатором). На загальний час затримки в мережі впливають метод доступу до локальної мережі, використання маршрутизації, структура кадрів і пакетів і т. ін.
На стадії проектування мережі передавання даних і в процесі її розвитку задача вибору алгоритму маршрутизації є однією з основних.
Оскільки на загальний час затримки в комп'ютерній мережі значний вплив справляє час, затрачуваний на пошук оптимальних маршрутів, предметом дослідження є паралельні обчислювальні засоби для рішення задач маршрутизації в комп’ютерних мережах.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами,
темами. Робота виконувалась у рамках наукових досліджень Центрального НДІ навігації і управління при реалізації НДР “Транспорт” та НДДКР № 4924/07-2-99 від 22.07.99 р. “Розробка засобів картографування врожайності” (Технічне забезпечення системи точного землеробства), шифр “Міус”, № держ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ПАРАЛЕЛЬНІ ОБЧИСЛЮВАЛЬНІ СТРУКТУРИ ДЛЯ РІШЕННЯ ЗАДАЧ МАРШРУТИЗАЦІЇ В КОМП’ЮТЕРНИХ МЕРЕЖАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок