Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ РЕЖИМУ ІНДУКЦІЙНИХ УСТАНОВОК З НЕСИНУСОЇДАЛЬНОЮ ВИХІДНОЮ НАПРУГОЮ

ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ РЕЖИМУ ІНДУКЦІЙНИХ УСТАНОВОК З НЕСИНУСОЇДАЛЬНОЮ ВИХІДНОЮ НАПРУГОЮ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ РЕЖИМУ ІНДУКЦІЙНИХ УСТАНОВОК З НЕСИНУСОЇДАЛЬНОЮ ВИХІДНОЮ НАПРУГОЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,69 KB
Завантажень:
487
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ГІРНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Аззам Хасан Діаб Аль Сатрі
УДК 621.365.5
ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ РЕЖИМУ ІНДУКЦІЙНИХ
УСТАНОВОК З НЕСИНУСОЇДАЛЬНОЮ ВИХІДНОЮ НАПРУГОЮ
Спеціальність:
05.09.03. Електротехнічні комплекси та системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі систем електропостачання Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ).
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор Випанасенко Станіслав Іванович, Національний гірничий університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри систем електропостачання (м. Дніпропетровськ).
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Сінолиций Анатолій Пилипович, Криворізький технічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри автоматизованого електропривода (м. Кривий ріг),
кандидат технічних наук, доцент Іванов Олексій Борисович, Національний гірничий університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри електричних машин (м. Дніпропетровськ).
Провідна установа - ВАТ „Український науково-дослідний інститут силової електроніки „Перетворювач” Міністерства промислової політики України, НТР (м. Запоріжжя).
Захист відбудеться „_3_” липня 2003 р. о „_10_” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.07 при Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 42027, м.Дніпропетровськ-27, просп. Карла Маркса, 19.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ).
Автореферат розісланий „_2_” червня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук, професор __________________ В.Т. Заїка
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми.
Установки індукційного нагріву матеріалів з джерелами живлення у вигляді дволанкових перетворювачів частоти широко використовують в машинобудуванні і металургії для реалізації таких технологічних процесів як плавка металів і сплавів (сталь, чавун, кольорові метали), термообробка металів (гарт, випалення та ін.), нагрів деталей перед пластичною деформацією (штампування, кування та ін.), операції хіміко-термічної обробки (цементація, азотизація та ін.).
Традиційні способи індукційного нагріву матеріалів базуються на використанні синусоїдальної форми напруги підвищеної частоти. Таку форму напруги на виході автономного інвертора одержують завдяки фільтруючим властивостям електричного кола навантаження. Для успішної реалізації широкого круга електротехнологічних процесів необхідне регулювання активної потужності нагріву в широких межах. Більшість промислових установок реалізує спосіб регулювання потужності шляхом зміни напруги на індукторі. Часто регулювання здійснюють з використанням кола постійного струму, що істотно знижує енергетичні показники установки.
Використання несинусоїдальної вихідної напруги створює додаткові можливості для регулювання потужності нагріву. Вони можуть бути пов'язані із зміною спектрального складу вихідної напруги і рівнів окремих гармонік. Створюються передумови для реалізації регулювання при незмінній напрузі на виході випрямляча, що дозволить підвищити енергетичні показники індукційної установки.
Наукова задача дисертаційної роботи полягає в обґрунтуванні параметрів режиму індукційних установок з несинусоїдальною вихідною напругою, що забезпечують підвищення енергетичних показників і регулювання активної потужності у широких межах.
Зв'язок роботи з науковими програмами, темами.
Робота виконана у відповідності з Державною програмою України "Новітні технології і ресурсозберігаючі технології в енергетиці, промисловості і аграрному секторі" в рамках напряму "Енергоефективні і ресурсозберігаючі технології генерації, перетворення і використання енергії", а також пов'язана з виконанням бюджетної науково-дослідної роботи "Підвищення енергетичних показників установок індукційного нагріву матеріалів" (тема ГП-285, виконується відповідно до наказу Національного гірничого університету № 200 від 27.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ РЕЖИМУ ІНДУКЦІЙНИХ УСТАНОВОК З НЕСИНУСОЇДАЛЬНОЮ ВИХІДНОЮ НАПРУГОЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок