Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Історія і практика неоконсерватизму великої британіЇ та сша часів урядів М.Тетчер та Р.Рейгана

Історія і практика неоконсерватизму великої британіЇ та сша часів урядів М.Тетчер та Р.Рейгана

Назва:
Історія і практика неоконсерватизму великої британіЇ та сша часів урядів М.Тетчер та Р.Рейгана
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,22 KB
Завантажень:
353
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Київський національний університет
імені тараса шевченка
Панченко Юлія Валеріївна
УДК [94(410):94(73)]:327«1979/1990»
Історія і практика неоконсерватизму великої британіЇ та сша часів урядів
М.Тетчер та Р.Рейгана
Спеціальність 07.00.02 – всесвітня історія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата історичних наук
Київ – 2008


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі нової та новітньої історії зарубіжних країн історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Науковий керівник: доктор історичних наук, професор
Гончар Борис Михайлович,
Київський національний університет
імені Тараса Шевченка,
завідувач кафедри нової та новітньої історії зарубіжних
країн
Офіційні опоненти: доктор історичних наук,
Яковенко Наталія Леонідівна,
професор кафедри міжнародних організацій і
дипломатичної служби
Інституту міжнародних відносин
Київського національного університету імені Тараса Шевченка
кандидат історичних наук,
Орлик Вікторія Володимирівна,
головний консультант відділу глобальної
безпеки та європейської інтеграції
Національного інституту проблем міжнародної безпеки
Захист відбудеться «9» червня 2008 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.01 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60).
З дисертацією можна ознайомитися у Науковій бібліотеці імені М.Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка (01033, м. Київ, вул. Володимирська, 58).
Автореферат розіслано « 8 » травня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат історичних наук Казакевич Г.М.


Загальна характеристика роботи
Структура дисертації обумовлена метою та завданням дослідження. Робота складається зі вступу, чотирьох розділів, висновків і списку використаних джерел та літератури. Загальний обсяг дисертації - 231 сторінка, у тому числі основного тексту 212 сторінки, список використаних джерел та літератури – 19 сторінок (289 найменувань).
Актуальність теми дослідження. Важливість даної теми обумовлена кількома чинниками. По-перше, нагальною потребою вивчення історичного та політичного підґрунтя розвитку та практичного досвіду втілення теорії неоконсерватизму найбільш успішними країнами світу – США та Великою Британією. Ідеологічна концепція неоконсерватизму була сприйнята більшістю суспільства, а практична реалізація змінила соціальний фон, настрої як англійців, так і американців. Неоконсервативні уряди цих країн провели реформи в усіх сферах діяльності суспільства, надбання яких потребують ретельного аналізу та глибокого вивчення, а набутий досвід вартий уваги з боку неоконсервативних сил України. По-друге, вивчення теорії та практики неоконсерваторів Великої Британії та США застерігає також від повторення ряду помилок, прорахунків. Це приклад ідейно-політичної консолідації суспільства для досягнення високих результатів розвитку економіки, соціальної сфери, в утвердженні самоідентифікації нації. По-третє, порівняльний аналіз діяльності неоконсервативних урядів Маргарет Тетчер та Рональда Рейгана в історичній науці досі не проводився і не отримав належного висвітлення в наявній літературі.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження є складовою частиною планової наукової теми історичного факультету Київського національного університет імені Тараса Шевченка «Історія формування і розвитку Української держави» (Державний реєстраційний номер 01 БФ046-01) і зокрема її підрозділу «Міжнародні чинники українського державотворення (середина XVIII – початок XXI ст.).
Об’єктом дослідження є суспільно-політичний і соціально-економічний розвиток Великої Британії та США у 80 - ті роки ХХ століття, політика урядів М.Тетчер та Р.Рейгана.
Предметом дослідження є історія виникнення та формування теорії неоконсерватизму, практичне втілення неоконсервативних принципів у соціально-економічній та зовнішньополітичній діяльності Великої Британії та США урядами прем’єр-міністра М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Історія і практика неоконсерватизму великої британіЇ та сша часів урядів М.Тетчер та Р.Рейгана

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок