Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ (НА ПРИКЛАДІ ДЕГРАДОВАНИХ І МАЛОПРОДУКТИВНИХ ЗЕМЕЛЬ)

МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ (НА ПРИКЛАДІ ДЕГРАДОВАНИХ І МАЛОПРОДУКТИВНИХ ЗЕМЕЛЬ)

Назва:
МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ (НА ПРИКЛАДІ ДЕГРАДОВАНИХ І МАЛОПРОДУКТИВНИХ ЗЕМЕЛЬ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
38,41 KB
Завантажень:
285
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ
ШАПОРЕНКО ОЛЬГА ІВАНІВНА

УДК 351. 823. 1 : 332. 33
МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ
РЕСУРСАМИ (НА ПРИКЛАДІ ДЕГРАДОВАНИХ І
МАЛОПРОДУКТИВНИХ ЗЕМЕЛЬ)
 
Спеціальність 25.00.02 – Механізми державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора наук з державного управління
Донецьк – 2005
Дисертація є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України (м.Донецьк).
Науковий консультант – чл.-кор. АПНУ, доктор економічних наук, професор
Поважний Станіслав Федорович,
Донецький державний університет управління
Міністерства освіти і науки України, ректор.
 
Офіційні опоненти:
доктор наук з державного управління, професор Мордвінов Олександр Григорович, Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління” (м. Запоріжжя), завідуючий кафедрою державного управління та адміністративного менеджменту;
доктор економічних наук, професор Горлачук Валерій Васильович,
Миколаївський державний університет ім. П. Могили Міністерства освіти і науки України (м. Миколаїв), завідуючий кафедрою економіки підприємства;
доктор економічних наук, професор Сохнич Анатолій Якович, Львівський
державний аграрний університет Міністерства аграрної політики України (м. Львів), завідуючий кафедрою управління земельними ресурсами.
Провідна установа – Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (м. Харків), кафедра економічної політики.
Захист дисертації відбудеться “20” грудня 2005 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.107.01 у Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, пр. Б. Хмельницького, 108, ауд. 201.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України за адресою:
83015, м. Донецьк, вул.Челюскінців, 163 а.
Автореферат розісланий “14” листопада 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клейнер Я.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах переходу до ринкової економіки з особливою гостротою постає питання збереження, раціонального використання і розширеного відтворення земельних ресурсів як базису сталого розвитку України.
В теперішній час розвиток і удосконалення земельних відносин потребують відповідної системи управління з боку державних земельних органів.
Роль державного управління земельними ресурсами особливо зростає, виходячи із завдань нинішньої земельної реформи, яка передбачає перерозподіл земель з одночасною передачею їх у власність (переважно приватну), наданням у тимчасове користування, оренду та створення умов для рівноправного розвитку різних форм господарювання, а також забезпечення раціонального використання і всебічної охорони земельних ресурсів – найважливішого національного багатства.
За умови функціонування нових земельних відносин в Україні вкрай потрібні теоретичні та прикладні дослідження з питань управління земельними ресурсами, зокрема деградованими і малопродуктивними землями. Це особливо важливо з огляду на те, що нині окремим функціям механізмів управління земельними ресурсами надається пріоритетне значення (державний земельний кадастр), тоді як іншим (землевпорядкування, державний контроль за раціональним використанням та охороною земель, моніторинг земель, проведення заходів з раціонального використання земель та їх охороні, економічні) не приділяється належної уваги з боку не лише практиків, а й вчених.
Теоретичні питання управління земельними відносинами одержали розвиток у роботах зарубіжних вчених: Т.М. Бургесс і Р. Вебстер, Д. Беккер, Н. Берг, Д. Хелмс, Р. Паркс, Т.А. Вебер і Д.А. Маргхим. Значний вклад в удосконалення методів як державного управління взагалі, так і раціонального використання та розширеного відтворення земельних ресурсів країни внесли вчені вітчизняні та країн СНД: Ю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 Реферат на тему: МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ (НА ПРИКЛАДІ ДЕГРАДОВАНИХ І МАЛОПРОДУКТИВНИХ ЗЕМЕЛЬ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок