Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМА ОЦІНКИ УСПІШНОСТІ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ ГРЕЦІЇ

СИСТЕМА ОЦІНКИ УСПІШНОСТІ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ ГРЕЦІЇ

Назва:
СИСТЕМА ОЦІНКИ УСПІШНОСТІ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ ГРЕЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,92 KB
Завантажень:
91
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національний університет
фізичного виховання і спорту України
НІКОЛУ ПАНАГІОТІС ІОАННІС
УДК 796 – 053.7
СИСТЕМА ОЦІНКИ
УСПІШНОСТІ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ
У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ ГРЕЦІЇ
24.00.02 – Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук
з фізичного виховання і спорту
Київ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті фізичного виховання і спорту України, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту.
Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент
Давиденко Олена Віталіївна,
Національний університет фізичного
виховання і спорту України, доцент
кафедри теорії та методики
фізичного виховання, рекреації
і оздоровчої фізичної культури
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор, Вільчковський Едуард Станіславович, Львівський державний інститут фізичної культури, професор кафедри теорії та методики фізичного виховання,
кандидат педагогічних наук, доцент Петровська Тетяна Валентинівна, Національний університет фізичного виховання і спорту України, доцент кафедри психології та педагогіки.
Провідна організація – Дніпропетровський державний інститут фізичної культури, кафедра теорії і методики фізичного виховання, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться “21” листопада 2003 року о 16–00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.829.01 Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, Київ-150, вул. Фізкультури, 1).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, Київ-150, вул. Фізкультури, 1).
Автореферат розіслано “20” жовтня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.І.Воронова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Теорія і методика шкільного фізичного виховання розвивається останніми роками великими темпами, поповнюючись новими даними і набуваючи все більшого практичного значення. Нові науково обґрунтовані теоретичні і методичні розробки великою мірою сприяють досягненню і підтримці стабільного рівня здоров'я, гармонійного фізичного розвитку підростаючого покоління. Багато аспектів проблеми фізичного виховання учнів початкової школи вже вирішено (Я.С. Вайнбаум, 1986; В.С. Язловецький, 1991; О.П. Фальков, Л.П. Сергієнко, 1994; M.S.1997 та ін.).
Цілі фізичного виховання у різних країнах світу мають свої специфічні відмінності, але значною мірою і збігаються (Д.А. Фарбер, А.Г. Хрипкова, 1990; Е.П. Ільїна, 1994; H.іmos, 1995; М.В. Максимова, 1997; Е.С. Вільчковський, 1997; M.S.1997). Однак, мета фізичного виховання може бути досягнута тільки за умови грамотного керування педагогічним процесом через реалізацію певних закономірностей. Ефективність цього процесу багато в чому залежить від урахування соціальних закономірностей, серед яких одне з головних місць посідає програмно-нормативне забезпечення.
Греція – країна із стародавніми традиціями фізичного ("тілесного") виховання. Але тільки у 1988 році Міністерством освіти Греції видана обов'язкова для всіх шкіл країни "Аналітична програма і вказівки до проведення занять з фізичного виховання у початковій школі". І тільки у 1993 році у штатному розкладі початкових шкіл країни з'являється посада вчителя фізичної культури. Програма змінює зміст шкільного фізичного виховання, орієнтуючи його, крім спрямованості на "тілесне виховання", ще й на викладання фізичної культури, яка передбачає різнобічний розвиток людської особистості.
Особливої уваги вимагає методичне забезпечення вчителів фізичної культури навчальними посібниками (С. Токмакидис, А. Явроглу, 1984; V.іssouras, 1997).
Актуальною залишається проблема оцінювання успішності з фізичної культури у початковій школі Греції. Вона суб'єктивна, а відсутність критеріїв, що характеризують індивідуальну і комплексну ефективність засвоєння знань, умінь, навичок і розвитку рухових якостей на уроках, не дозволяє протягом навчального року обґрунтовано удосконалювати методику проведення уроків і планування з метою поліпшення процесу шкільного фізичного виховання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СИСТЕМА ОЦІНКИ УСПІШНОСТІ З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ ГРЕЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок