Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Удосконалення процесу деформування та розробка поковок підвищеної точності з використанням методу скінчених елементів

Удосконалення процесу деформування та розробка поковок підвищеної точності з використанням методу скінчених елементів

Назва:
Удосконалення процесу деформування та розробка поковок підвищеної точності з використанням методу скінчених елементів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,71 KB
Завантажень:
66
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені Володимира Даля
Усатюк Дмитро Андрійович
УДК 621.961.2 + 621.984
Удосконалення процесу деформування
та розробка поковок підвищеної точності
з використанням методу скінчених елементів
Спеціальність 05.03.05 – процеси та машини обробки тиском
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луганськ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі “Прикладне матеріалознавство” Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля
(СНУ ім. В. Даля) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Рябічева Людмила Олександрівна, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, м.Луганськ, завідувач кафедри “Прикладне матеріалознавство”.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор,
Бейгельзімер Яків Юхимович,
Донецький фізико-технічний інститут імені О.О. Галкіна Національної Академії Наук України, м. Донецьк, провідний науковий співробітник;
кандидат технічних наук,
Кухар Володимир Валентинович,
Приазовський державний технічний універститет Міністерства освіти і науки України, м. Маріуполь, доцент кафедри “Охорона праці та навколишнього середовища”
Провідна установа: | Донбаська державна машинобудівна академія, Міністерства освіти і науки України, м. Краматорськ, кафедра “Обробка металів тиском”.
Захист відбудеться 17 травня 2007 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.051.02 при Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20-А.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20-А.
Автореферат розісланий 4 квітня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д 29.051.02, д.т.н., професор | _____________ | Ю.І. Гутько


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Гаряче штампування є одним з базових технологічних процесів при виготовленні широкої номенклатури поковок для виробів машинобудування. Подальше удосконалення технологій гарячого штампування спрямоване на максимальне наближення форм поковок до форм готових виробів, що забезпечує максимально можливу кількість поверхонь, що не обробляються, зниження витрати металу та трудомісткості наступної обробки на метал-орізальних верстатах.
Поліпшення якості поковок можна досягнути за рахунок підвищення їх точності. Геометрична точність поковок при гарячому штампуванні залежить від їх ступеню складності, режимів деформування, стійкості штампів та використовуваного обладнання. Одним з найбільш перспективних напрямків розвитку теорії і практики обробки металів тиском є розробка технологічних процесів, що реалізують штампування поковок підвищеної точності. Роботи в даному напрямку проводяться, починаючи з двадцятих років минулого сторіччя, але найбільш активного розвитку цей напрямок отримав за останні три десятиріччя, завдяки значному підвищенню продуктивності обчислювальної техніки та створенню спеціалізованого програмного забезпечення для моделювання та аналізу процесів обробки металів тиском.
Штампувальні молоти є широко використовуваним обладнанням завдяки їх універсальності. Це означає, що необхідні розробки технологій гарячого штампування для поковок підвищеної точності на штампувальних молотах, що принесе чималий економічний ефект та підвищить конкурентоспроможність вітчизняних підприємств в умовах глобалізації світової економіки. У зв’язку з цим актуальне удосконалення процесу деформування та розробка поковок підвищеної точності для гарячого штампування на молотах на основі аналізу напружено-деформованого стану.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана у відповідності до держбюджетної теми ДН-26-06 “Наукові основи операцій обробки тиском з використанням комп’ютерного моделювання напружено-деформованого стану методом скінчених елементів” (№ держреєстрації 0106U000286).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Удосконалення процесу деформування та розробка поковок підвищеної точності з використанням методу скінчених елементів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок