Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСОБЛИВОСТІ ПОШИРЕНОСТІ, ДІАГНОСТИКИ, КЛІНІЧНОГО ПЕРЕБІГУ АЛЕРГІЧНОГО КОНТАКТНОГО ДЕРМАТИТУ, СПРИЧИНЕНОГО КОСМЕТИЧНИМИ ЗАСОБАМИ.

ОСОБЛИВОСТІ ПОШИРЕНОСТІ, ДІАГНОСТИКИ, КЛІНІЧНОГО ПЕРЕБІГУ АЛЕРГІЧНОГО КОНТАКТНОГО ДЕРМАТИТУ, СПРИЧИНЕНОГО КОСМЕТИЧНИМИ ЗАСОБАМИ.

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ ПОШИРЕНОСТІ, ДІАГНОСТИКИ, КЛІНІЧНОГО ПЕРЕБІГУ АЛЕРГІЧНОГО КОНТАКТНОГО ДЕРМАТИТУ, СПРИЧИНЕНОГО КОСМЕТИЧНИМИ ЗАСОБАМИ.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,82 KB
Завантажень:
56
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ДЕРМАТОЛОГІЇ ТА ВЕНЕРОЛОГІЇ
МАЦІДОНСЬКА ІРИНА ВАЛЕРІЇВНА
УДК: 616.5 - 001.1 - 07 - 056.3
ОСОБЛИВОСТІ ПОШИРЕНОСТІ, ДІАГНОСТИКИ, КЛІНІЧНОГО ПЕРЕБІГУ АЛЕРГІЧНОГО КОНТАКТНОГО ДЕРМАТИТУ, СПРИЧИНЕНОГО КОСМЕТИЧНИМИ ЗАСОБАМИ.
14.01.20 – шкірні та венеричні хвороби
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
 
Харків – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київській медичній академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика МОЗ України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор Калюжна Лідія Денисівна ,
Київська медична академія післядипломної освіти
ім.П.Л.Шупика МОЗ України, завідуюча кафедрою
дерматовенерології.
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор Проценко Тетяна Віталіївна,
Донецький державний медичний університет ім..М.Горького МОЗ
України, завідуюча кафедрою дерматовенерології та косметології
факультету післядипломної освіти;
кандидат медичних наук, Шмелькова Катерина Сергіївна,
Харківська медична академія післядипломної освіти МОЗ України,
асистент кафедри дерматовенерології.
Провідна установа: Дніпропетровська державна медична академія МОЗ України,
м.Дніпропетровськ, кафедра шкірних та венеричних хвороб
Захист відбудеться “15” лютого 2006р. о 12.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.603.01 при Інституті дерматології та венерології АМН України за адресою: 61057, м.Харків, вул.Чернишевського, 7/9.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Інституту дерматології та венерології АМН України ( 61057, м.Харків, вул..Чернишевського, 7/9 ).
Автореферат розісланий “11” січня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат медичних наук Бондаренко Г.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У структурі шкірної патології серед хронічних дерматозів алергічні захворювання шкіри посідають домінуюче місце [Л.Д. Калюжна, 1997; Г.І. Смірнова, 1998; H.S. Williams, 1995; E. Grosshans, 1996; E. Scog, 2000]. Спостереження останніх років свідчать про підвищення питомої ваги алергодерматозів у загальній структурі захворюваності: за даними ВООЗ з 2000 року вони посідають перше місце [І.В. Хамаганова, 2000; A. Alomar, F. Grimalt, 2002]. Згідно останніх досліджень Інституту дерматології та венерології показник розповсюдженості контактного дерматиту (КД) у дорослих дорівнює відповідно 13% і продовжує зростати - за останні 15 років розповсюдженість КД серед дорослого населення України зросла на 22 % [Е.М. Солошенко, 2000].
Актуальним на Україні є питання чіткої диференціації між простим та алергічним контактним дерматитом (АКД), де на відміну від інших країн не існує вироблених стандартів для постановки епікутанних тестів в дерматологічних клініках з метою встановлення точного діагнозу [M. Eisen, 2001; R. Rycroft, 1995; J. Guin, 1995 ]. Інтерес до алергічного контактного дерматиту (АКД), спричиненого косметичними засобами, зумовлений змінами в економіці країни: за останні 15 років імпорт промислових виробів в Україну неодноразово підвищувався. Ринок переповнений косметичними, миючими та пральними засобами закордонного та вітчизняного виробництва, що без сумнівів підвищує концентрацію косметичних алергенів в оточуючому середовищі. Широке застосування продуктів хімії та косметичних засобів сприяло зміні реактивності організму, зниженню імунорезистентності та зростанню сенсибілізації населення [R.M. Adams, H.I. Maibach, 1999]. Відсутність на Україні протестованих інгредієнтів в косметичній продукції не дозволяє дати адекватну оцінку джерел контакту населення з потенційними алергенами [М.Г.Проданчук, 2000].
Високий рівень розповсюдженості, невирішеність багатьох питань діагностики АКД, тенденція до збільшення рівня сенсибілізації населення, відсутність стандартизованих даних про можливі джерела потенційних побутових алергенів в оточуючому середовищі обумовлюють актуальність цієї проблеми [V.A. DeLeo, C. Romaguera, 1999; P. De Haan, B.Edman, 2002].
Переважна локалізація на обличчі та руках веде за собою втрату працездатності [I.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 



Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ ПОШИРЕНОСТІ, ДІАГНОСТИКИ, КЛІНІЧНОГО ПЕРЕБІГУ АЛЕРГІЧНОГО КОНТАКТНОГО ДЕРМАТИТУ, СПРИЧИНЕНОГО КОСМЕТИЧНИМИ ЗАСОБАМИ.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок