Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ТА РЕГУЛЮВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ВИТРАТ ЗАСОБІВ ЛОГІСТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ПІДПРИЄМСТВА

ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ТА РЕГУЛЮВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ВИТРАТ ЗАСОБІВ ЛОГІСТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ТА РЕГУЛЮВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ВИТРАТ ЗАСОБІВ ЛОГІСТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,09 KB
Завантажень:
371
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
ПОПКО ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 338.583:658.27
ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ТА РЕГУЛЮВАННЯ
ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ВИТРАТ ЗАСОБІВ ЛОГІСТИЧНОЇ
ІНФРАСТРУКТУРИ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01 - Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ЛЬВІВ-2004
Диcертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі маркетингу і логістики Національного університету “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Крикавський Євген Васильович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
завідувач кафедри маркетингу і логістики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, доцент
Куденко Наталія Володимирівна,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри маркетингу
кандидат економічних наук, доцент
Смиричинський Валентин Васильович,
Тернопільська академія народного господарства,
доцент кафедри державного і муніципального управління
Провідна установа: Ужгородський національний університет, кафедра
економіки, менеджменту та маркетингу
Міністерства освіти і науки України, м.Ужгород
Захист відбудеться “20” травня 2004 р. о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.03 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м.Львів-13, вул.С.Бандери, 12, ІV корпус, ауд. 301-Б.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м.Львів-13, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий “8” квітня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Пащенко І.Н.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Орієнтація розвитку економіки України в напрямі широкомасштабного впровадження ринкових відносин, прагнення якнайшвидшої інтеграції у світове, передусім європейське економічне співтовариство, вимагає радикальних структурних змін економічного потенціалу країни та інтегрованої політики підвищення ефективності його використання. У цьому аспекті досвід передових розвинутих країн засвідчує в якості пріоритетного чинника наявність інфраструктурного забезпечення функціонування макросистем, якими є ринок товарів, ринок капіталів, ринок послуг тощо, та мікросистем, зокрема, виробничих підприємств з високим рівнем механізації основних процесів. Вагомою складовою інфраструктурного забезпечення функціонування економіки є її логістична складова – інфраструктура транспортних, складських, пакувальних, комунікаційних, маніпуляційних та інших процесів.
Логістична інфраструктура підприємства повинна бути спроможною виконувати дуальну функцію: з однієї сторони забезпечити якісне й ефективне функціонування системи виробництва, а з другої сторони - оптимально впливати за рахунок внутрішніх активітетів на формування рентабельності авансованого капіталу. Рівень ефективності економічного потенціалу логістичної інфраструктури мікросистем залежить, перш за все, від раціонального використання її активів – засобів логістичної інфраструктури та пов’язаних із цим використанням витрат.
Витрати, пов’язані з утриманням та експлуатацією засобів логістичної інфраструктури (далі – експлуатаційні витрати) є однією з комплексних статей сукупних логістичних витрат, рівень яких впливає на рівень витрат операційної діяльності підприємства, а відтак і на його фінансові результати. Управління такими витратами сьогодні варто розглядати як чинник забезпечення експлуатаційної надійності функціонування засобів логістичної інфраструктури та оптимізації логістичних витрат підприємств.
Це відповідно аргументує доцільність формування конкретних функцій управління, зокрема, економічної оцінки та регулювання рівня й структури експлуатаційних витрат основних засобів підприємства, найбільш тісно “прив’язаних” до матеріального потоку.
Проблема економічної оцінки ефективності експлуатаційних витрат засобів логістичної інфраструктури підприємства полягає в тому, що ці витрати стосуються одночасно декількох підрозділів логістичної інфраструктури підприємства, що ускладнює їх ідентифікацію, облік і розподіл.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ТА РЕГУЛЮВАННЯ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ ВИТРАТ ЗАСОБІВ ЛОГІСТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок