Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЯ МОЛОЧНО-БІЛКОВИХ НАПІВФАБРИКАТІВ ЗІ СКОЛОТИН ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА СТРУКТУРОВАНОЇ ДЕСЕРТНОЇ ПРОДУКЦІЇ

ТЕХНОЛОГІЯ МОЛОЧНО-БІЛКОВИХ НАПІВФАБРИКАТІВ ЗІ СКОЛОТИН ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА СТРУКТУРОВАНОЇ ДЕСЕРТНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЯ МОЛОЧНО-БІЛКОВИХ НАПІВФАБРИКАТІВ ЗІ СКОЛОТИН ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА СТРУКТУРОВАНОЇ ДЕСЕРТНОЇ ПРОДУКЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,62 KB
Завантажень:
379
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ ІМЕНІ МИХАЙЛА ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО
ВЕТРОВ ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 637.247 – 021.65
ТЕХНОЛОГІЯ МОЛОЧНО-БІЛКОВИХ НАПІВФАБРИКАТІВ ЗІ СКОЛОТИН ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА СТРУКТУРОВАНОЇ
ДЕСЕРТНОЇ ПРОДУКЦІЇ
Спеціальність 05.18.16 – технологія продуктів харчування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ДОНЕЦЬК – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: |
доктор технічних наук, професор
Дейниченко Григорій Вікторович,
Харківський державний університет
харчування та торгівлі,
завідувач кафедри устаткування
підприємств харчування
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, доцент
Гринченко Ольга Олексіївна,
Харківський державний університет
харчування та торгівлі,
професор кафедри технології харчування
кандидат технічних наук, професор
Калакура Марія Михайлівна,
Відкритий міжнародний університет
розвитку людини “Україна”,
завідувач кафедри технології харчування
Захист відбудеться “ 25 .” жовтня 2007 року об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.055.02 Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за адресою: пр. Театральний, 28, 83055, м. Донецьк.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за адресою: б. Шевченко, 30, 83017, м. Донецьк.
Автореферат розісланий “_24_” вересня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.М. Антропова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Загальновідомо, що харчування за всю історію існування людини завжди було і залишається найбільш істотним фактором, що впливає на стан її здоров’я. Сьогодні в Україні існує стійка проблема недоодержання білкових речовин в харчуванні людей, що значно впливає на тривалість їх життя і стан здоров’я.
Білки є однією з найважливіших складових харчових компонентів молока. За промислової переробки молока традиційними способами одержують білково-вуглеводну молочну сировину (БВМС) у вигляді знежиреного молока, сколотин, молочної сироватки.
Одним із видів БВМС, що утворюється при переробці молока в процесі виробництва вершкового масла, є сколотини. Білки сколотин відрізняються від білків незбираного та знежиреного молока підвищеним вмістом сироваткових білків та наявністю білкових оболонок жирових кульок, що за своїми електрофоретичними властивостями ідентичні сироватковим білкам і грають істотну роль у забезпеченні нормального функціонування та розвитку організму людини будь-якого віку.
Перспективним сектором вітчизняної економіки, де можливі освоєння та адаптація нових технологій приготування продукції, збагаченої білковими речовинами БВМС, є ресторанне господарство. Але досягнутий рівень приготування і реалізації білоквмісної структурованої десертної продукції у закладах ресторанного господарства не відповідає сучасним вимогам, а останнім часом спостерігається тенденція до його зниження. Це зумовлено насамперед обмеженим асортиментом молочно-білкових напівфабрикатів та недостатньою увагою до розробки нових технологій їх виробництва.
Розробка технологій структурованої десертної продукції на основі напівфабрикатів високого ступеня готовності або з їх використанням дозволить розширити асортимент страв і кулінарних виробів у закладах ресторанного господарства, підвищити їх харчову та біологічну цінність, раціонально використовувати есенціальні складові компоненти молока, сприятиме впровадженню маловідходних ресурсозберігаючих технологій в молоко-переробній промисловості.
У зв’язку з цим розробка технології молочно-білкових напівфабрикатів зі сколотин (МБНС) для виробництва структурованої десертної продукції у закладах ресторанного господарства є актуальним завданням.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЯ МОЛОЧНО-БІЛКОВИХ НАПІВФАБРИКАТІВ ЗІ СКОЛОТИН ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА СТРУКТУРОВАНОЇ ДЕСЕРТНОЇ ПРОДУКЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок