Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВЛАСТИВОСТІ І ТЕХНОЛОГІЯ СПЕЦІАЛЬНОГО, МОДИФІКОВАНОГО ЗАЛІЗОМ БЕТОНУ, В УМОВАХ ДИНАМІЧНИХ ВПЛИВІВ

ВЛАСТИВОСТІ І ТЕХНОЛОГІЯ СПЕЦІАЛЬНОГО, МОДИФІКОВАНОГО ЗАЛІЗОМ БЕТОНУ, В УМОВАХ ДИНАМІЧНИХ ВПЛИВІВ

Назва:
ВЛАСТИВОСТІ І ТЕХНОЛОГІЯ СПЕЦІАЛЬНОГО, МОДИФІКОВАНОГО ЗАЛІЗОМ БЕТОНУ, В УМОВАХ ДИНАМІЧНИХ ВПЛИВІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,33 KB
Завантажень:
287
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРИРОДООХОРОННОГО
ТА КУРОРТНОГО БУДІВНИЦТВА
ГЕРАСИМОВА КАТЕРИНА ВАРФОЛОМІїВНА
УДК 691.32
ВЛАСТИВОСТІ І ТЕХНОЛОГІЯ
СПЕЦІАЛЬНОГО, МОДИФІКОВАНОГО ЗАЛІЗОМ
БЕТОНУ, В УМОВАХ ДИНАМІЧНИХ ВПЛИВІВ
05.23.05 – будівельні матеріали та вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Сімферополь – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Криворізькому технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Шишкін Олександр Олексійович,
Криворізький технічний університет,
завідувач кафедри технології будівельних виробів, матеріалів та конструкцій.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Савін Лев Сергійович,
Придніпровська державна академія
будівництва та архітектури,
професор кафедри екології та охорони
навколишнього середовища;
кандидат технічних наук, доцент
Зайченко Микола Михайлович,
Донбаська національна академія
будівництва і архітектури,
докторант кафедри технологій
будівельних матеріалів, виробів
та автомобільних доріг.
Захист відбудеться “19” грудня 2007 року о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .079.01 в Національній академії природоохоронного та курортного будівництва за адресою: 95006, м. Сімферополь, вул. Павленка, 5, навчальний корпус 2, зала засідань ради.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії природоохоронного та курортного будівництва за адресою: 95006, м. Сімферополь, вул. Павленка, 5, навчальний корпус 2.
Автореферат розісланий “17” листопада 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О. А. Рубель


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У процесі експлуатації конструкції будівель і споруд сприймають негативні динамічні впливи, які виникають унаслідок роботи технологічного та іншого обладнання, транспорту, підривних робіт у розташованих неподалік кар'єрах і шахтах тощо. Тому виникає потреба в підсиленні, захисті й ремонті таких конструкцій.
Для ремонту будівельних конструкцій використовуються спеціальні бетони, які повинні мати цілий ряд специфічних властивостей, зокрема високу міцність при стиску і, особливо, високу міцність зчеплення з бетоном існуючих конструкцій. Звичайні бетони не мають такого комплексу властивостей. Однак до цього часу властивості спеціальних бетонів, у тому числі модифікованих залізом, які мають високі фізико-механічні та експлуатаційні показники, в умовах динамічних навантажень вивчені недостатньо, а дія динамічних впливів на міцність зчеплення ремонтних бетонів з бетоном ремонтованої конструкції на цей час не досліджена. Не визначені також особливості технології виготовлення й нанесення таких бетонів на бетон ремонтованої конструкції.
Таким чином, проблема визначення властивостей і особливостей технології спеціальних бетонів, призначених для ремонту будівельних конструкцій, в умовах динамічних впливів, є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні дослідження теоретичного й прикладного характеру, результати яких викладені у дисертації, виконувалися відповідно до чинного Закону України № ІІІ від 11.07.2001 “Про пріоритетні напрямки розвитку науки й техніки”, напрямку № “Новітні й ресурсозберігаючі технології в енергетиці, промисловості й аграрно-промисловому комплексі”, регіональної науково-дослідної програми “Кривбас-2000” (1995-1999 рр.), плану науково-дослідних робіт навчально-науково-виробничого комплексу “Будіндустрія” (створеного наказом Міністра освіти і науки України №  від 10.05.2000) за темою № /2004 “Розробка методів ремонту залізобетонних конструкцій” (2004-2005 рр.).
Мета і завдання дослідження. Метою досліджень є підвищення стабільності фізико-механічних властивостей спеціальних, модифікованих залізом бетонів, призначених для ремонту бетонних і залізобетонних будівельних конструкцій, в умовах динамічних впливів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ВЛАСТИВОСТІ І ТЕХНОЛОГІЯ СПЕЦІАЛЬНОГО, МОДИФІКОВАНОГО ЗАЛІЗОМ БЕТОНУ, В УМОВАХ ДИНАМІЧНИХ ВПЛИВІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок