Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ МОНІТОРИНГУ І УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ПРИ ВИКОНАННІ ПРОЕКТУ

МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ МОНІТОРИНГУ І УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ПРИ ВИКОНАННІ ПРОЕКТУ

Назва:
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ МОНІТОРИНГУ І УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ПРИ ВИКОНАННІ ПРОЕКТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,77 KB
Завантажень:
151
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
“Харківський авіаційний інститут”
ЄФРЕМОВА Ганна Вікторівна
УДК 658.012.23
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ МОНІТОРИНГУ І УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ
ПРИ ВИКОНАННІ ПРОЕКТУ
05.13.22 – управління проектами та програмами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент ЛАТКІН Матвій Олексійович, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, доцент кафедри виробництва радіоелектронних систем літальних апаратів.
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор ЛИСЕНКО Едуард Вікторович, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, професор кафедри інформаційних управляючих систем;
- кандидат технічних наук ЧЕРЕДНІЧЕНКО Аліна Миколаївна, Університет економіки та права “Крок”, доцент кафедри технологій управління.
Захист відбудеться “14” березня 2008 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.062.01 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17, радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” (61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17).
Автореферат розісланий “ 5 ” лютого 2008 р.
Голова спеціалізованої
вченої ради Д 64.062.01 О.В. Гайдачук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У процесі виконання більшості великих науково-технічних і виробничих проектів часто виникають різні непередбачені події, пов'язані з додатковими витратами ресурсів і фінансових засобів, втратами робочого часу. Це зумовлено неповнотою та неточністю вихідної інформації при прийнятті рішень, імовірнісним характером майбутніх подій, мінливим зовнішнім оточенням і внутрішнім середовищем проекту. Для досягнення основних цілей та результатів проектів з мінімальними витратами необхідне застосування сучасних технологій управління проектами та ризиками.
Під ризиком розуміють можливі несприятливі події, які призводять до матеріальних, часових, фінансових та інших втрат. Базові процеси управління проектними ризиками, їхній взаємозв'язок з іншими предметними областями та процесами проекту докладно описано в загальноприйнятих міжнародних стандартах ІPMA. Основна мета управління ризиками проекту - зниження ймовірності настання несприятливих для проекту подій та їхнього негативного впливу.
Сьогодні більшість українських підприємств випробовують кризу росту і при постійному збільшенні кількості реалізованих проектів уже не можуть використовувати звичні методи та технології управління. Керівництву підприємств складно визначити стан розвитку проектів, їх виконання та приймати адекватні управлінські рішення. Звичайно 75% проектних ризиків - це внутрішні ризики, пов'язані з некоректним плануванням, недисциплінованістю та низькою кваліфікацією персоналу, відсутністю стандартизованих робіт, безконтрольним використанням дефіцитних ресурсів проекту, несвоєчасним прийняттям рішень. Тому для вирішення цих проблем фахівці консалтингової компанії в області управління проектами "Технології Управління Спайдер Україна" гарною практикою вважають створення систем управління проектами та ризиками.
У наукових публікаціях і літературі з проектного менеджменту фахівці з PMІ Р. Арчибальд, М. Ньюелл, Р. Ньюман, а також вітчизняні автори І.І. Мазур, В.Д. Шапиро, С.Д. Бушуєв, В.І. Ліберзон, Л.С. Кобиляцький основну увагу приділяють організації та контролю виконання проекту, процесам управління цілями, строками, вартістю та ризиками проектів. Наукові праці та навчальні посібники Н.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ МОНІТОРИНГУ І УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ПРИ ВИКОНАННІ ПРОЕКТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок