Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: ЛІКУВАННЯ НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ, АСОЦІЙОВАНОГО З УРОГЕНІТАЛЬНИМИ ІНФЕКЦІЯМИ ТА АНТИФОСФОЛІПІДНИМ СИНДРОМОМ

Загрузка...

ЛІКУВАННЯ НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ, АСОЦІЙОВАНОГО З УРОГЕНІТАЛЬНИМИ ІНФЕКЦІЯМИ ТА АНТИФОСФОЛІПІДНИМ СИНДРОМОМ / сторінка 2

Назва:
ЛІКУВАННЯ НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ, АСОЦІЙОВАНОГО З УРОГЕНІТАЛЬНИМИ ІНФЕКЦІЯМИ ТА АНТИФОСФОЛІПІДНИМ СИНДРОМОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,73 KB
Завантажень:
160
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Arai et al., 2003).
Все це створює значні ускладнення в діагностиці, профілактиці та лікуванні АФС, асоційованого з інфекційними захворюваннями у вагітних жінок. Вкрай необхідно вивчення механізмів розвитку антифосфоліпідного синдрому і ролі при цьому інфекційної патології, створення єдиної концепції патогенетичних процесів при цих захворюваннях і розробка стратегії лікувально-профілактичних заходів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, темами, планами.
Робота виконана згідно планів науково-дослідної роботи кафедри акушерства та гінекології Дніпропетровської державної медичної академії за темою “Прогнозування, профілактика і лікування репродуктивної та перинатальної патології, асоційованої з урогенітальною інфекцією” (державний реєстраційний номер № 0103U002385).
Мета – удосконалення комплексу лікувальних заходів щодо невиношування вагітності шляхом вивчення патогенетичних процесів, асоційованих з розвитком антифосфоліпідного синдрому та урогенітальних інфекцій, оцінки перебігу вагітності та результатів пологів, що буде сприяти зниженню частоти акушерських та перинатальних ускладнень.
Завдання дослідження:
-
Вивчення у вагітних з невиношуванням наявності антифосфоліпідного синдрому та урогенітальних інфекцій;
-
Дослідити показники гемостазу та імунної системи у вагітних з невиношуванням;
-
Оцінити частоту виділення збудників урогенітальних інфекцій та стан мікробіоценозу урогенітального тракту у вагітних з невиношуванням;
-
Вивчити у динаміці перебіг вагітності, стан плода та результати пологів у вагітних з АФС та урогенітальними інфекціями, використовуючи комплексні клініко-фізіологічні та функціональні дослідження ;
-
Розробити, науково обгрунтувати комплекс лікувальних заходів, що удосконалює загальноприйняті методи лікування щодо вагітних з невиношуванням, пов’язаним з антифосфоліпідним синдромом та урогенітальними інфекціями;
-
Провести порівняльний аналіз змін клініко-лабораторних показників після проведеного лікування;
-
Визначити ефективність лікувальних заходів на підставі вивчення перебігу вагітності та результатів пологів.
Наукова новизна отриманих результатів.
Проведено комплексне клініко-лабораторне обстеження контингенту вагітних жінок зі звичайним невиношуванням вагітності, в основі якого є антифосфоліпідний синдром в поєднанні з інфекційними захворюваннями.
Вперше встановлено, що в структурі інфекційної патології у вагітних з АФС переважають мікоплазмені та уреаплазмені бактеріальні інфекції, а з вірусних інфекцій – вірус простого герпесу і цитомегаловірус.
Вперше отримано дані про те, що при дисбіозах у вагітних з АФС в складі умовно-патогенної мікрофлори переважають стафілококи і стрептококи.
Отримано дані про взаємозв’язок зміни показників гемостазу та зсуву показників імунограми у вагітних жінок з АФС та урогенітальними інфекціями, що свідчить про розвиток аутоімунних процесів.
Вдосконалено метод комплексного лікування невиношування вагітності, асоційованого з АФС та урогенітальними інфекціями, що включає застосування антимікробних препаратів в комплексі з пролонгованими формами гепарину, тренталу, вітаміну Е, глутамінової кислоти з послідуючим призначенням таких пробіотиків, як: А-бактерін, біфідум-бактерін та інших.
Практичне значення одержаних результатів.
Запропоновано метод лікування невиношування вагітності, асоційованого з АФС та урогенітальними інфекціями (декл. патент № 69243А), завдяки якому у 90,0% жінок отримані доношені вагітності, в порівнянні з традиційними методами, де цей показник був 55,2% при наявності 34,5% втрат плода у І-ІІ триместрах.
Теоретичні положення та практичні рекомендації впроваджено в роботу ряду жіночих консультацій, акушерських і гінекологічних відділень м.Дніпропетровська та м. Донецька.
Результати науково-практичних досліджень та методичні розробки знайшли використання в навчальному процесі на кафедрах акушерства та гінекології, мікробіології, вірусології та імунології Дніпропетровської державної медичної академії.
Особистий внесок здобувача.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ЛІКУВАННЯ НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ, АСОЦІЙОВАНОГО З УРОГЕНІТАЛЬНИМИ ІНФЕКЦІЯМИ ТА АНТИФОСФОЛІПІДНИМ СИНДРОМОМ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок