Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською: ЛІКУВАННЯ НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ, АСОЦІЙОВАНОГО З УРОГЕНІТАЛЬНИМИ ІНФЕКЦІЯМИ ТА АНТИФОСФОЛІПІДНИМ СИНДРОМОМ

ЛІКУВАННЯ НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ, АСОЦІЙОВАНОГО З УРОГЕНІТАЛЬНИМИ ІНФЕКЦІЯМИ ТА АНТИФОСФОЛІПІДНИМ СИНДРОМОМ / сторінка 5

Назва:
ЛІКУВАННЯ НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ, АСОЦІЙОВАНОГО З УРОГЕНІТАЛЬНИМИ ІНФЕКЦІЯМИ ТА АНТИФОСФОЛІПІДНИМ СИНДРОМОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,73 KB
Завантажень:
160
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 

Відносно перенесених гінекологічних захворювань необхідно відзначити, що серед вагітних з АФС був значно великий відсоток кольпітів, захворювань шийки матки, сальпінгоофоритів і інфекцій урогенітального тракту. З числа перенесених екстрагенітальних захворювань можна відзначити, що вагітні з АФС мають майже в 3 рази більше алергічних реакцій, більш високий відсоток хронічних тонзилітів, захворювань серцево-судинної системи і шлунково-кишкового тракту, ніж пацієнтки без АФС. Ревматизм і варикозна хвороба спостерігалися лише в групах з наявністю АФС. У цих вагітних також у минулому необхідно відзначити великий відсоток апендектомій і частих ОРВІ.
При аналізі ускладнень вагітності у пацієнток з АФС, в порівнянні з іншими групами, на момент відбору до груп, була виявлена велика кількість кольпітів, цервіцитів, дисбіозів, гестаційних анемій, захворювань серцево-судинної системи. Загроза переривання вагітності складала 100%, та майже у 40% вагітних супро-воджувалася наявністю кров’яних виділень з пологових шляхів.
Лабораторні дослідження показали, що для пацієнток з АФС і інфекційною патологією властиво збільшення поверх норми титру АФЛА: імуноглобулінів G і M до 2-ГП-1 та до цілого ряду фосфоліпідів - кардіоліпину, фосфатидилсерину, фосфатидилінозітолу, фосфатидилової кислоти. В основній та порівняльній групах вміст антитіл Іg G до 2-ГП-1 знаходився у межах 11,3±0,6 і 10,9±0,7Од/мл, а вміст Іg М - 11,9±0,7 і 11,5±0,6 Од/мл, в порівнянні з контрольною групою, де ці показники були менше 4,3±0,4 Од/мл. Вміст Іg G до ряду фосфоліпідів склав 13,5 ±1,2 і 13,1±1,3 Од/мл, а Іg М - 14,1±1,4 і 13,9±1,1 Од/мл, в порівнянні з контрольною групою, де цей показник не перевищував 8,7±1,3 Од/мл.
Наявність АФС і інфекцій приводила до відчутних змін системи гемостазу: зменшувався час зсідання крові по Лі-Уайту до 12,6±0,9 і 13,9±1,1 хв.(контрольна група - 20,0±2,5 хв.), збільшувалося АЧТЧ до 62,2±3,4 і 60,8±3,6 сек. (контрольна група - 45,1±5,4 сек), а також концентрація фібриногену до 4,5±0,7 і 4,7±0,6 г/л (контрольна група - 3,1±0,5 г/л). Разом з тим зменшувався тромбіновий час, і знижувалася активність антитромбіну-III до 62,6±2,4 і 61,8±3,6 % (контрольна група - 105,9±8,4). Це свідчило про наявність гіперкоагуляційного стану у пацієнток цих груп.(табл. 1)
Що стосується результатів імунограм, то у пацієнток з АФС найбільш значні зміни пов'язані із субпопуляціями Т-лімфоцитів (СD-3). Так, при практично незначних змінах популяції Т-супресорів (CD-8), кількість Т-хелперів (CD-4) збільшувалася майже вдвічі, і тоді співвідношення Т-хелперів до Т-супресорів виходило за верхню межу норми 2,2 і 2,1, в порівнянні з контрольною групою - 1,1. Найбільш істотне зростання встановлено для субпопуляцій CD-16, CD-25, CD-95 (рецептори до апоптозу) та для ЦІК , в порівнянні з контрольною групою. Що стосується показників гуморального імунітету – концентрації імуноглобулінів класів A, G і М, то ці зміни відбувалися в межах фізіологічної норми. Так, отримані дані свідчать про наявність патологічних аутоімунних процесів у вагітних з АФС та інфекційними ускладненнями.
З метою визначення інфекцій проводилася ідентифікація 11 збудників інфекцій: по 4 представники бактерій і вірусів, 2 представники найпростіших, 1 представник дріжджів; не було виявлено бактерій Neisseria gonorrhoeae, вірусів папіломи людини і краснухи. Переважна кількість збудників зустрічалась в асоціаціях. Можна відзначити, що в групах з АФС серед збудників переважали в монокультурі й в асоціації мікоплазми, уреаплазми, вірус простого герпесу і цитомегаловірус; у той час, як у групі, де були зосереджені вагітні без АФС, серед збудників переважали хламідії і дріжджі.
Встановлено, що в гр. з АФС різко знижувалася частота виділення всіх трьох видів молочнокислих бактерій. У той же час у складі мікробіоценозу урогенітального тракту збільшувалася присутність патогенних і умовно-патогенних бактерій. Зміни в частоті корелювали зі збільшенням титру цих культур і, насамперед, анаеробних бактерій. Усе це свідчило про порушення мікробіоценозу урогенітального тракту, у вигляді декомпенсованого дисбіоза.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ЛІКУВАННЯ НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ, АСОЦІЙОВАНОГО З УРОГЕНІТАЛЬНИМИ ІНФЕКЦІЯМИ ТА АНТИФОСФОЛІПІДНИМ СИНДРОМОМ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок