Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат безкоштовно: ЛІКУВАННЯ НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ, АСОЦІЙОВАНОГО З УРОГЕНІТАЛЬНИМИ ІНФЕКЦІЯМИ ТА АНТИФОСФОЛІПІДНИМ СИНДРОМОМ

ЛІКУВАННЯ НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ, АСОЦІЙОВАНОГО З УРОГЕНІТАЛЬНИМИ ІНФЕКЦІЯМИ ТА АНТИФОСФОЛІПІДНИМ СИНДРОМОМ / сторінка 8

Назва:
ЛІКУВАННЯ НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ, АСОЦІЙОВАНОГО З УРОГЕНІТАЛЬНИМИ ІНФЕКЦІЯМИ ТА АНТИФОСФОЛІПІДНИМ СИНДРОМОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,73 KB
Завантажень:
160
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 

2. Встановлено, що починаючи з І триместру вагітності у пацієнток з АФС та урогенітальними інфекціями відбуваються патологічні зміни показників гемостазу: зниження часу зсідання крові по Лі-Уайту, підвищення часу АЧТЧ, збільшення концентрації фібриногену, зниження тромбінового часу, зниження часу фібринолітичної активності крові, значне зниження активності антитромбіну-ІІІ, які свідчать про наявність гіперкоагуляційного стану, який зростає в міру збільшення терміну вагітності.
3. У вагітних з АФС при наявності урогенітальних інфекцій виявлено зростання субпопуляцій CD-4, збільшення відношення CD-4/CD-8, зростання субпопуляцій CD-16, CD-25, CD-95 (рецептори до апоптозу), та ЦІК, що свідчить про розвиток аутоімунних процесів.
4. Визначено, що наявність АФС пов’язана з присутністю, насамперед, Mycoplasma hominis, Ureaplasma urealyticum, вірусу простого герпесу і цитомегаловірусу. При дисбіозах, які діагностувались у 64,4% вагітних, в структурі мікробіоценозу переважали стафілококи, стрептококи та бактероїди.
5. Запропонована схема лікування з включенням антиоксидантів, пробіотиків та препаратів, що покращують реологічні властивості крові, дозволила знизити важкість перебігу АФС, знизити титр антифосфоліпідних антитіл, нормалізувати показники гемостазу, мікробіоценозу урогенітального тракту і сприяла як позбавленню урогенітальних інфекцій бактеріальної етіології, так і перебігу інфекцій вірусної етіології у фазі стійкої ремісії.
6. Розроблений комплекс лікувальних заходів призводив до зменшення кількості акушерських та перинатальних ускладнень, таких як: завмерла вагітність на 17,4%, мимовільні викидні на 13,8%, передчасні пологи на 3,6% , хронічна плацентарна недостатність на 21,2%, внутрішньоутробна гіпоксія плода на 16,0%, пізні гестози на 14,2%, відшарування нормально розташованої плаценти на 10,5% та до запобігання таких ускладнень, як внутрішньоутробна затримка розвитку плода та післяпологові маткові кровотечі, і дозволив підвищити кількість доношених вагітностей на 34,8%, та народження здорових немовлят на 42,8%.
ПРАКТИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
1. Всім жінкам зі звичним невиношуванням вагітності при первинній диспансеризації необхідно проводити: обстеження на наявність антифос-фоліпідного синдрому (визначення вовчакового антикоагулянту, імуноглобулінів G і M до антифосфоліпідних антитіл); дослідження показників імунограми та коагулограми; комплексне мікробіологічне дослідження на виявлення інфекцій урогенітального тракту.
2. Вагітним з наявністю антифосфоліпідного синдрому у терміни 6-8 і 18-20 тижнів вагітності необхідно проводити комплексні лікувальні заходи, що включають, крім загальноприйнятої терапії, застосування: фрагміну 5 тис. ОД підшкірно 1 раз на день (7 днів), тренталу 200 мг ? 3 рази на день (10 днів), вітаміну E 100 мг ? 2 рази на день (10 днів), глутамінової кислоти 0,25 г ? 3 рази на день (10 днів) під контролем коагулограми, імунограми та маркерів АФС. Відновлення нормальної мікрофлори урогенітального тракту необхідно проводити з застосуванням таких препаратів як: А-бактерін, біфідум-бактерін.
3. Обов’язково необхідний диспансерний облік жінок з наявністю АФС та урогенітальних інфекцій. Планування наступних вагітностей повинно включати курси профілактично-лікувальних заходів проти АФС та інфекцій урогенітального тракту.
ПЕРЕЛІК РОБІТ, ЩО ОПУБЛІКОВАНІ
ЗА ТЕМОЮ ДИСЕРТАЦІЇ
1. Чувствительность к антибиотикам урогенитальной аэробной флоры // Микробиологический журнал. – 2001. – Т. 63, №5. – С. 75-80. (співавт. Скляр Т.В., Винников А.И.) _постановка завдання, планування досліджень, забір біологічного матеріалу, узагальнення отриманих результатів.
2. Изучение влияния субалина на урогенитальную микрофлору беременных женщин // Микробиологический журнал. – 2002. – Т. 64, №1. – С. 27-30. (співавт. Паранько С.И., Козицкая С.Н., Винников А.И.) _планування експе-рименту, забір біологічного матеріалу, отримання та обговорення результатів.
3. Діагностичне та прогностичне значення інтранатальної кардіотокографії при передчасних пологах // Медичні перспективи.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ЛІКУВАННЯ НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ, АСОЦІЙОВАНОГО З УРОГЕНІТАЛЬНИМИ ІНФЕКЦІЯМИ ТА АНТИФОСФОЛІПІДНИМ СИНДРОМОМ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок