Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ У СКОТАРСТВІ

ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ У СКОТАРСТВІ

Назва:
ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ У СКОТАРСТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,44 KB
Завантажень:
38
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Чуйко Наталія Василівна
УДК [631.16:658.155]:636
ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ
У СКОТАРСТВІ
08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(економіка сільського господарства і АПК)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
МАРТЬЯНОВ ВІКТОР ПАВЛОВИЧ | ,
Харківський національний аграрний
університет ім. В.В. Докучаєва,
завідувач кафедри виробничого менеджменту та агробізнесу
Офіційні опоненти – доктор економічних наук, професор
РИЖКОВ ВАСИЛЬ ГРИГОРОВИЧ,
Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка,
завідувач кафедри економіки та маркетингу
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
МАРЧЕНКО ВАЛЕРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ,
Інститут тваринництва УААН (м. Харків),
завідувач лабораторії моніторингу ринку сільськогосподарської продукції та менеджменту
Захист відбудеться „ 10 ” січня 2008 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.08.804.01 у Дніпропетровському державному аграрному університеті за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ ? 27, вул. Ворошилова, 25, ауд. 342.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Дніпропетровського державного аграрного університету за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ – 27, вул. Ворошилова, 25.
Автореферат розісланий „ 08 ” грудня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Миронова Р.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ресурсозбереження є один з найбільш ефективних напрямів підвищення конкурентоспроможності продукції і засіб активізації структурної перебудови, визначальний чинник довготермінової дії, який характеризує економічний ефект для сільського господарства і всього народного господарства країни. Воно сприяє зниженню витрат на виробництво продукції, підвищенню ефективності і прискоренню темпів зростання виробництва, досягненню високих кінцевих результатів господарювання і на рівні підприємства, і в сільському господарстві в цілому.
Однією з найважливіших галузей сільського господарства є скотарство, оскільки воно – джерело продуктів харчування, сировина для легкої і переробної промисловості, а також постачальник органічних добрив для рослинництва. Низький рівень ресурсозбереження та використання застарілих технологій виробництва в цій галузі призводять до високого споживання трудових, матеріальних та енергетичних ресурсів.
В нових умовах господарювання ресурсозбереження перетворюється в один з основних напрямів діяльності підприємств та органів управління всіх рівнів для забезпечення нової якості росту економіки. Воно стає провідним фактором інтенсифікації виробництва, забезпечує підвищення його ефективності.
Проблема ефективного використання ресурсів у цілому по агропромисловому комплексу та щодо скотарства зокрема привертає увагу дослідників. Великий внесок в її розв’язання внесли такі науковці-аграрники: В.Я.  Амбросов, В.Г. Андрійчук, П.С. Березівський, В.В. Гришко, М.В. Зубець, І.І. Лукінов, О.В. Мазуренко, П.М. Макаренко, А.В. Македонський, В.Я.  Месель-Веселяк, О.А. Омельяненко, В.І. Перебийніс, В.М. Рабштина, І.І. Ревенко, В.Г. Рижков, П.Т. Саблук, О.І. Сокол, М.Ф. Соловйов, В.М. Трегобчук, В.Й. Шиян, О.М. Шпичак та ін.
Проте система формування раціонального використання ресурсів, їх збереження, використання нетрадиційних екологобезпечних ресурсів для виходу галузі скотарства з кризового стану досі потребує більш глибокого вивчення та наукових розробок.
Зв’язок роботи з науковими планами, програмами, темами. Дослідження виконане відповідно до наукових планів науково-дослідної роботи кафедри виробничого менеджменту та агробізнесу Харківського національного аграрного університету ім.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ У СКОТАРСТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок