Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНИМИ ФЛУКТУАЦІЯМИ НА РІВНІ РЕГІОНУ

МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНИМИ ФЛУКТУАЦІЯМИ НА РІВНІ РЕГІОНУ

Назва:
МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНИМИ ФЛУКТУАЦІЯМИ НА РІВНІ РЕГІОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,11 KB
Завантажень:
311
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ
Плакіда Олександр Валерійович
УДК 316.42:321
МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНИМИ ФЛУКТУАЦІЯМИ
НА РІВНІ РЕГІОНУ
Спеціальність 25.00.02 – Механізми державного управління
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
ДОНЕЦЬК - 2005
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк)
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Поважний Олександр Станіславович,
Донецький державний університет управління
Міністерства освіти і науки України
(м. Донецьк), завідувач кафедри фінансів
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Батченко Людмила Вікторівна, Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк), завідувач кафедри „Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”;
кандидат наук з державного управління Єгоров Олександр Миколайович, радник віце прем’єр-міністра України по ТЕК (м. Київ).
Провідна установа – Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (м. Харків), кафедра соціальної та гуманітарної політики.
Захист відбудеться: 16 лютого 2005 р. о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.107.01 Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, пр. Б.Хмельницького, 108, ауд. 201.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163 а.
Автореферат розісланий 15 січня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клейнер Я.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Період самоідентифікації України як самостійної незалежної держави у зовнішньому середовищі характеризується частими і радикальними змінами її внутрішньої організації, зміною політичних, економічних пріоритетів розвитку. Процес переходу української держави як системи до нового стійкого стану не є достатньо послідовним і тому супроводжується розривом у курсі політичної еліти і розумінням цього курсу іншими членами суспільства. Цей факт актуалізує необхідність соціальної домінанти державного управління в Україні, тому що конструктивні еволюційні зміни неможливі без необхідного ступеня єдності керуючої та керованої підсистем країни.
Крім зазначеного актуальність соціальних принципів у державному управлінні обґрунтована кризовим станом українського суспільства, що виражається у високому рівні бідності, безробіття, низькому рівні народження, збільшенні темпів міграції населення. Кризові процеси уводять соціальну систему країни від керованого стану і збільшують рівень непередбачуваності її реакцій на зовнішні впливи.
Становлення соціальної домінанти державного управління в Україні передбачає визначення принципів оптимального управління соціальними системами, а також формування методів управління в ситуаціях різної складності.
Вищевикладене обумовило вибір теми дослідження: "Механізми державного управління соціальними флуктуаціями на рівні регіону". Регіональний рівень державного управління соціальними системами виділений у якості основного через високу соціально-культурну диференціацію населення України, що визначає можливість і необхідність моніторингу, аналізу і корекції поведінки соціальної системи на рівні регіону.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота підготовлена відповідно до плану науково-дослідної роботи Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України в рамках теми: "Ринкове реформування управління економікою України" (1999-2004 рр., номер державної реєстрації 0100U003069). Матеріали дисертаційної роботи є частиною розробок теоретичних і методичних положень комплексного підходу до рішення задачі формування методів державного управління соціальною системою регіону в Україні (на матеріалах Донецької області).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 



Реферат на тему: МЕХАНІЗМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНИМИ ФЛУКТУАЦІЯМИ НА РІВНІ РЕГІОНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок