Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Забезпечення пропорційності у діяльності промислового підприємства

Забезпечення пропорційності у діяльності промислового підприємства

Назва:
Забезпечення пропорційності у діяльності промислового підприємства
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,12 KB
Завантажень:
423
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУГАЙОВ ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ
УДК 65.016.7
Забезпечення пропорційності у діяльності
промислового підприємства
Спеціальність 08.06.01 - Економіка підприємства
і організація виробництва
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Східноукраїнському національному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Гончаров Валентин Миколайович,
Східноукраїнський національний університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри менеджменту (м.Луганськ).
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, доцент Внукова Наталія Миколаївна,
Харківський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри інформаційних систем (м. Харків);
кандидат економічних наук, доцент Величко Олександр Володимирович,
Луганський державний педагогічний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри економіки і менеджменту (м. Луганськ).
Провідна установа:
Дніпропетровський державний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра міжнародних економічних відношень і бізнесу (м. Дніпропетровськ).
Захист відбудеться 29 листопада 2000 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20 а.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Східноукраїнського національного університету за адресою: 91034, м. Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 25 жовтня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Актуальність дисертаційного дослідження обумовлена сучасними умовами, в яких знаходяться підприємства промисловості України при переході до ринкових відносин.
З метою виходу промислових підприємств із кризового стану необхідне постійне удосконалення форм і методів управління підприємством, залучення і раціональне використання ресурсів. Вітчизняними й зарубіжними ученими розглядаються питання антикризового управління підприємством. Однак питання пропорційного стану підприємства, його підрозділів не знайшли належного відображення. Необхідне забезпечення такого пропорційного стану підприємства, його окремих підрозділів, яке дозволить підприємству адаптуватися до ринкових умов господарювання, щоб не допустити його банкрутства. На основі пропорційного стану підприємству необхідно буде змінити управління для стабільного функціонування підприємства і випуску конкурентноздатної продукції. При цьому пропорційність підприємства є структурною характеристикою його функціонування й розвитку та являє наслідок часткових проявів пропорційності елементів, підрозділів підприємства, які зв'язані між собою технічними, управлінськими, адміністративними й інформаційними зв'язками.
Необхідність забезпечення пропорційного розвитку підприємства, вплив пропорційності його елементів на ефективне функціонування промислових підприємств, пошук найбільш раціональних шляхів їх трансформації й адаптації до складних умов ринку визначили актуальність теми даної дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано у відповідності з Координаційним планом досліджень у галузі організації виробничих та соціальних систем з проблеми “Організаційно-економічний механізм виведення підприємства з кризи” Міжнародної академії науки та практики організації виробництва, який затверджено Президією академії 15 жовтня 1999 року (протокол № 3), де автор запропонував використовувати розроблену методику щодо забезпечення пропорційності в здійсненні антикризового управління підприємством.
Мета і задачі дослідження. Мета дисертаційного дослідження полягає в розробці й обгрунтуванні наукових і методичних положень, практичних рекомендацій щодо забезпечення пропорційності у діяльності підприємства, щоб не допустити його банкрутства, й виходу підприємства з кризового стану.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Забезпечення пропорційності у діяльності промислового підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок