Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ОСЬОВОГО СТОПОРІННЯ МЕХАНІЗМІВ МАШИН

ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ОСЬОВОГО СТОПОРІННЯ МЕХАНІЗМІВ МАШИН

Назва:
ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ОСЬОВОГО СТОПОРІННЯ МЕХАНІЗМІВ МАШИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,59 KB
Завантажень:
97
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ
ГЕВКО ІГОР БОГДАНОВИЧ
УДК621.822:681.369.64
ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ОСЬОВОГО СТОПОРІННЯ МЕХАНІЗМІВ МАШИН
05.02.08 – технологія машинобудування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Тернопіль – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
Офіційні опоненти:
Провідна установа: | доктор технічних наук, професор
Рогатинський Роман Михайлович,
Тернопільський державний технічний університет
імені Івана Пулюя,
завідувач кафедри “Економіка виробничої діяльності”.
доктор технічних наук, професор
Петрина Юрій Дмитрович,
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу,
завідувач кафедри “Технологія нафтогазового машинобудування”;
кандидат технічних наук, доцент
Брощак Іван Іванович,
Тернопільський державний технічний університет
імені Івана Пулюя,
доцент кафедри “Менеджмент у виробничій сфері”.
Одеський національний політехнічний університет,
кафедра “Технологія машинобудування”,
Міністерство освіти і науки України, м. Одеса.
Захист відбудеться 25.11.2005 р. о _11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .052.03 Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56.
Автореферат розісланий 24.10.2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Зінь М.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний стан розвитку машинобудування вимагає пошуку нових шляхів покращення експлуатаційних та технологічних параметрів деталей машин, що дасть змогу покращити якість продукції, зменшити собівартість її виготовлення та ремонту. В машинобудуванні важливою є задача розроблення прогресивних технологічних процесів (ТП), прогресивного технологічного оснащення, різального та вимірювального інструментів і відпрацювання на технологічність конструкцій вузлів осьового стопоріння (ВОС), оскільки останні мають широке практичне застосування в багатьох галузях техніки (двигуни, компресори, редуктори, тощо) фіксація деталей яких здійснюється за допомогою стопорних кілець. Лише в бурякозбиральному комплексі машин (КС-6Б, БМ-6Б, ОГД-6А) ВАТ “Тернопільський комбайновий завод” використовують 671 одиницю різних типорозмірів стопорних кілець згідно стандартів ГОСТ – ГОСТ . До елементів ВОС відносяться з’єднання з кільцевими канавками (КК) і стопорними кільцями (СК).
На даний час ВОС ходових механізмів машин не в повній мірі відпрацьовані на технологічність з точки зору підвищення експлуатаційної надійності і довговічності, а технологія їх виготовлення здебільшого реалізується універсальними засобами технологічного оснащення та інструментів, що нераціонально для великосерійного виробництва.
У зв’язку з цим підвищення надійності та довговічності ВОС шляхом введення в їх конструкції компенсаторів зношування, розроблення технології їх виготовлення, технологічного оснащення, різального та вимірювального інструментів є актуальною задачею для машинобудівних і ремонтних підприємств України та інших держав.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Робота виконана відповідно до наукової тематики Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя і ВАТ “Тернопільський комбайновий завод” і є частиною загальної тематики “Розробка і дослідження ресурсо та енергозберігаючих технологій в галузі сільськогосподарського машинобудування (2002-2006 рр.)” (№ державної реєстрації 0102U002299), а також координаційного плану Комітету з питань науки і техніки та Міністерства освіти і науки України з розділів “Машинобудування” (позиція 43) “Високоефективні технологічні процеси в машинобудуванні” на 2002-2006 роки, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ОСЬОВОГО СТОПОРІННЯ МЕХАНІЗМІВ МАШИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок