Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ МОДЕЛІ РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ В ТРАНСФОРМАЦІЙНИХ ЕКОНОМІКАХ

ФОРМУВАННЯ МОДЕЛІ РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ В ТРАНСФОРМАЦІЙНИХ ЕКОНОМІКАХ

Назва:
ФОРМУВАННЯ МОДЕЛІ РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ В ТРАНСФОРМАЦІЙНИХ ЕКОНОМІКАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,14 KB
Завантажень:
53
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені ВАДИМА ГЕТЬМА
НА


ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД“
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА”
БАТОРШИНА АДІЛЯ ФАТЕХІВНА
УДК 336.761:339.72
ФОРМУВАННЯ МОДЕЛІ РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ
В ТРАНСФОРМАЦІЙНИХ ЕКОНОМІКАХ
Спеціальність 08.00.02 – Світове господарство і міжнародні економічні відносини
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі міжнародних фінансів ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: – | доктор економічних наук, професор
Мозговий Олег Миколайович,
ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”, завідувач кафедри
міжнародних фінансів
Офіційні опоненти: – | доктор економічних наук, професор
Луцишин Зоряна Орестівна,
Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин–
кандидат економічних наук, доцент
Гальперіна Любов Павлівна,
Інститут світової економіки і міжнародних відносин
НАН України, старший науковий співробітник
відділу зовнішньоекономічних досліджень
Захист відбудеться “14” грудня 2007 року о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.02 у ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, /1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, 49г, ауд. 601.
Автореферат розісланий “14” листопада 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор економічних наук, професор Л.Л.Антонюк


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ефективне функціонування сучасної економіки неможливе без розвиненого, стабільно працюючого фондового ринку, на якому відбувається перерозподіл вільних фінансових ресурсів для найкращого задоволення потреб національної економіки в інвестиціях та забезпечення можливості їх одержання за допомогою емісії цінних паперів та їх розміщення на фондовому ринку. Визначення теоретичної бази функціонування фондового ринку, його місця в системі ринкових відносин, формулювання основних завдань та перспективних напрямів подальшого розвитку становлять значний науковий та практичний інтерес.
Однією з тенденцій розвитку світового ринку цінних паперів останнім часом стало збільшення частки ринків, що формуються. Незважаючи на те, що розміри фондового ринку України порівняно з ринками Бразилії, Китаю, Росії тощо є незначними, він має суттєвий потенціал зростання, а вітчизняні цінні папери почали викликати підвищений інтерес у міжнародних інвесторів. Серед різноманітних проблем розвитку фінансового ринку однією з основних є ефективність ринку капіталу. Дане питання здебільшого вивчалося щодо розвинених ринків, а ринки, що формуються, досліджувалися недостатньо, зокрема і фондовий ринок України.
На сучасному етапі в країнах Центральної та Східної Європи, як і в Україні, відбуваються процеси глибоких економічних реформ, де ключове місце відводиться питанням формування національного ринку цінних паперів. У зв’язку з цим важливого значення набуває вивчення та аналіз міжнародного досвіду, а також досвіду країн з трансформаційною економікою. Аналіз та творче осмислення як позитивного, так і негативного досвіду зарубіжних країн при розробці та реалізації конкретних заходів у процесі становлення ринку цінних паперів дозволять підвищити ефективність і дієвість урядових рішень при розбудові національного фондового ринку.
Серед наукових праць, які стали теоретичною та методологічною основою даного дослідження, необхідно відзначити роботи таких зарубіжних учених: О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ МОДЕЛІ РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ В ТРАНСФОРМАЦІЙНИХ ЕКОНОМІКАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок