Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ В УКРАЇНІ

ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ В УКРАЇНІ

Назва:
ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,91 KB
Завантажень:
370
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ
ПОРОШЕНКО ПЕТРО ОЛЕКСІЙОВИЧ
УДК 342.922.343.353
ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ УПРАВЛІННЯ
ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ
В УКРАЇНІ
Спеціальність 12.00.07 - теорія управління;
адміністративне право і процес; фінансове право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
ОДЕСА - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у відділі проблем державного управління та адміністративного права Інституту держави і права ім. В.М. Корецького Національної Академії Наук України (м. Київ).
Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор. Заслужений юрист України СЕЛІВАНОВ Анатолій Олександрович, Постійний представник Верховної Ради України у Конституційному Суді України
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор ДОДІН Євген Васильович, завідувач кафедри морського та митного права Одеської національної юридичної академії
кандидат юридичних наук, доцент КАДЬКАЛЕНКО Сергій Тимофійович,
доцент кафедри конституційного та адміністративного права Київського національного університету ім Т.Шевченка
Провідна установа: Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого Міністерства освіти і науки України, кафедра адміністративного права (м. Харків)
Захист відбудеться “16” лютого 2002 року о 10 годині
на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.086.01 Одеської національної юридичної академії за адресою: 65009, м. Одеса, вул. Піонерська, 2, кім.312.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеської національної юридичної академії (65009, м. Одеса, вул. Піонерська, 2).
Автореферат розісланий “16” _січня_ 2002 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.І. Чанишева
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Економіка України в умовах поступового виходу з кризи має завдання вирішити велику кількість соціальних проблем в суспільстві, але залишаються нерозв'язаними багато питань у сфері державного управління, зокрема, недосконалість системи нормативно-правового регулювання. Це стосується, насамперед, і такого важливого напрямку як здійснення управління державними корпоративними правами, коли інтереси держави опинилися в рівних умовах з інтересами акціонерів-учасників господарських, підприємницьких та інших правовідносин.
Правові проблеми в сфері управління державними корпоративними правами часто виникають за умов, коли часткою статутного капіталу виступає майно, що належить державі і відносно нього забезпечується, згідно з законодавством, відповідний правовий режим Жодна господарська чи підприємницька структура, відносно якої застосовується поняття державне управління, не може обійтися без державного дозволу на її створення та контролю (регулювання) за здійсненням корпоративних прав. Саме тому управління державною часткою майна в корпоративній галузі власності передбачає здійснення певних функцій та повноважень в сфері корпоративних інтересів стосовно як матеріальних об'єктів власності, так і корпоративних прав з боку існуючого органу управління (правління, ради, директора корпоративної структури), коли інтереси держави представляють відповідні органи державної виконавчої влади.
Це обумовлює необхідність наукового дослідження правових проблем, пов'язаних з управлінням державними корпоративними правами в сфері виробництва та підприємництва, аналіз форм здійснення менеджменту, вдосконалення правового статусу суб'єктів, які наділені певною компетенцією щодо здійснення корпоративних прав, регулюючий вплив уповноважених державою органів та посадових осіб щодо упорядкування фінансових потоків, гарантування фінансових надходжень до Державного бюджету як умови ефективності корпоратизації об'єкта господарювання та управління державними корпоративними правами.
Актуальність проблематики, яка охоплюється визначеною темою, підтверджується необхідністю вирішення проблем управління державними корпоративними правами, зокрема, погашенням боргів організацій (господарських товариств, промислових корпорацій), які не здійснили реструктуризацію заборгованості або не виконали умови реструктуризації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок