Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Зниження антропогенного навантаження на довкілля від пилових викидів деревообробної промисловості

Зниження антропогенного навантаження на довкілля від пилових викидів деревообробної промисловості

Назва:
Зниження антропогенного навантаження на довкілля від пилових викидів деревообробної промисловості
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,85 KB
Завантажень:
225
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
„ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
ШЕЛЮХ ЮРІЙ ЄВГЕНОВИЧ
УДК 621. 928. 9
Зниження антропогенного
навантаження на довкілля від пилових
викидів деревообробної промисловості
Спеціальність 21. 06. 01 – екологічна безпека
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2007
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності МНС України
Науковий керівник:
Батлук Вікторія Арсеніївна,
доктор технічних наук, професор,
Львівський державний університет безпеки життє- діяльності МНС України, професор кафедри промислової безпеки та охорони праці
Офіційні опоненти:
Фінкільштейн Зельман Лазаревич,
доктор технічних наук, професор,
Донбаський державний технічний університет,
завідуючий кафедри прикладної гідромеханіки
Куц Віктор Петрович,
кандидат технічних наук, доцент,
Тернопільський державний технічний університет ім.Івана Пулюя, професор кафедри обладнання харчових технологій
Провідна установа: Національний гірничий університет,
Міністерство освіти і науки України,
м.Дніпропетровськ.
Захист дисертації відбудеться ” 13 ” квітня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради СРК 035. 052. 16 в Національному університеті „Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, площа Св. Юра, ѕ, 8 корпус (Зал засідань – ауд. 115).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету „Львівська політехніка” за адресою: Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий ” 7 ”, березня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.А. Нагурський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми Захист повітряного басейну від забруднення промисловими та вентиляційними викидами є однією з найсерйозніших проблем сьогодення, яка не визнає міждержавних меж. Об’єми викидів в атмосферу регламентуються, як державними, так і міжнародними конвенціями, для забезпечення яких передбачається впровадження безвідходних технологій, вдосконалення діючих виробництв, ліквідація шкідливих викидів у самому осередку, а при неможливості забезпечення цих заходів – створення нових ефективних методів та апаратів для вловлення шкідливих речовин і пилу з викидів.
Аналіз відомих методів пилоочищення довів, що незважаючи на ефективне вловлення великодисперсних фракцій пилу, вони не можуть забезпечити очищення від фракцій пилу менших за 110-5м більше як на 85%, а спроби підвищення ефективності їх роботи приводять до значного ускладнення схем пилоочищення.
Таким чином можна констатувати важливу науково-практичну проблему – зниження антропогенного навантаження на довкілля, що може бути вирішено шляхом комплексних досліджень в області розроблення методів розрахунку, проектування, виготовлення та експлуатації нових схем пилоочищення, які б здійснювали в одному апараті декілька ступенів розділення, заснованих на використанні відцентрових, інерційних сил та сил тяжіння на базі створення їх математичних моделей, а вирішення цього питання повинно сприяти не тільки підвищенню ефективності роботи пиловловлювачів, але й зниженню енерго- та металоємності, скороченню виробничих площ та зниженню вартості очищення, що і визначає актуальність дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково-дослідної роботи Міністерства промислової політики України „Розроблення пиловловлювачів для очистки повітря від пилу у виробничих приміщеннях ”по договору №113 Г від 13.12.2002 року;
Основні положення дисертаційної роботи виконувались відповідно до науково-технічної програми Міністерства освіти та науки України (№ держреєстрації 86029765).
Мета і завдання дослідження Метою роботи є створення принципово нових конструкцій вихрових пило-вловлювачів на базі розробленої математичної моделі й аналізу руху повітряних потоків у них, здатних високоефективно вловлювати дрібнодисперсний пил, забезпечуючи при цьому низькі енерго- та металоємнісні параметри.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Зниження антропогенного навантаження на довкілля від пилових викидів деревообробної промисловості

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок