Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ОПЕРАЦІЙ З ЦІННИМИ ПАПЕРАМИ: ТЕОРІЯ, МЕТОДИКА, ПРАКТИКА

ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ОПЕРАЦІЙ З ЦІННИМИ ПАПЕРАМИ: ТЕОРІЯ, МЕТОДИКА, ПРАКТИКА

Назва:
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ОПЕРАЦІЙ З ЦІННИМИ ПАПЕРАМИ: ТЕОРІЯ, МЕТОДИКА, ПРАКТИКА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,19 KB
Завантажень:
96
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР
“ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ”
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
ОРЛОВ ІГОР ВІТАЛІЙОВИЧ
УДК: 657.471
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ОПЕРАЦІЙ З ЦІННИМИ ПАПЕРАМИ:
ТЕОРІЯ, МЕТОДИКА, ПРАКТИКА
Спеціальність 08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі бухгалтерського обліку і контролю Житомирського державного технологічного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Заслужений діяч науки і техніки України,
Бутинець Франц Францович,
Житомирський державний технологічний університет,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку і контролю
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
академік Національної академії наук України,
Заслужений діяч науки і техніки України,
Чумаченко Микола Григорович,
Президія Національної академії наук України,
радник Президії
кандидат економічних наук, доцент
Бутко Анатолій Дмитрович,
Київський національний торговельно-економічний
університет,
декан обліково-фінансового факультету
Провідна установа: Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України,
кафедра бухгалтерського обліку та аудиту, м. Київ
Захист відбудеться “11” травня 2005 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.350.02 в Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки” Української академії аграрних наук (03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв оборони, 10, конференц-зал, 3-й поверх).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту аграрної економіки УААН (03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв оборони, 10, 2-й поверх, к. 212).
Автореферат розісланий “05” квітня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук Н.Л. Жук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В Україні до настання ринкових відносин обіг цінних паперів не характеризувався широким колом інструментів і був представлений в основному цільовими та нецільовими облігаціями. Проте з розвитком ринкового середовища процес реформування більшості державних підприємств і перетворення їх на акціонерні товариства забезпечив випуск та обіг акцій, активізація господарських процесів і розрахунків ввела в обіг такі дієві фінансові інструменти, як форвардні та ф’ючерсні контракти, варанти, опціони. Таким чином, в Україні був сформований ринок цінних паперів, який на сьогоднішній день перебуває у стадії розвитку.
Останні роки свідчать про позитивні зміни на ринку цінних паперів, що зумовлено створенням сприятливих умов зовнішньоекономічної політики держави та стабілізацією макроекономічних факторів. Про покращання інвестиційної привабливості української економіки свідчить інвестиційний приток прямих іноземних інвестицій, чистий приріст яких лише за 2003 рік склав 1411 млн. доларів США. При цьому зростання фінансових інвестицій в капіталі підприємств становить 27,7
Активізація ринку цінних паперів зумовлюється зростанням обсягів торгів майже у 2 рази, що склало 202,96 млрд. грн. за останній рік, позитивну динаміку має ринок деривативів, на якому на третину збільшилася реєстрація випусків опціонів.
До розробки питань теорії та методології обліку і контролю операцій з цінними паперами зробили вагомий внесок багато вітчизняних вчених: М.Т. Білуха, Ф.Ф. Бутинець, А.Д. Бутко, А.М. Герасимович, М.Я. Дем’яненко, В.М. Жук, Г.Г. Кірейцев, В.М. Мурашко, Ю.І. Осадчий, М.С. Пушкар, В.В. Сопко, Л.К. Сук, М.Г. Чумаченко, В.О. Шевчук та інші, а також зарубіжних дослідників: М.А. Бортник, П.С. Безруких, М. Добія, В.Б. Івашкевич, В.Ф. Палій, Ж. Рішар, Ф.Б. Риполь-Сарагоси, Я.В. Соколов та інші.
Напрацювання вчених охоплюють широкий спектр питань, пов’язаних з визначенням поняття цінних паперів, їх класифікацією, визначенням схем руху, відображенням основних видів операцій з цінними паперами на рахунках бухгалтерського обліку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ОПЕРАЦІЙ З ЦІННИМИ ПАПЕРАМИ: ТЕОРІЯ, МЕТОДИКА, ПРАКТИКА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок