Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТІВНІСТЬ ВИРОБНИЦТВА, ПЕРЕРОБКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ М’ЯСО-МОЛОЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ

ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТІВНІСТЬ ВИРОБНИЦТВА, ПЕРЕРОБКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ М’ЯСО-МОЛОЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Назва:
ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТІВНІСТЬ ВИРОБНИЦТВА, ПЕРЕРОБКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ М’ЯСО-МОЛОЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,63 KB
Завантажень:
395
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Кримський державний агротехнологічний університет
Якушева Інна Євгенівна
УДК 338.439.4/.65.003.13:637.1/.5
ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТІВНІСТЬ ВИРОБНИЦТВА,
ПЕРЕРОБКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ
М’ЯСО-МОЛОЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ
08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Сімферополь – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Кримському державному агротехнологічному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
Заслужений працівник освіти України
Зінов’єв Фелікс Володимирович,
Кримський державний агротехнологічний університет,
професор кафедри організації, маркетингу та ЗЕД.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Колузанов Костянтин Васильович,
Одеський державний аграрний університет,
професор кафедри організації виробництва та агробізнесу;
кандидат економічних наук, доцент
Камілова Сюзанна Різаївна,
Інститут аграрної економіки УААН, завідувач
відділу інфраструктурі ринку.
Провідна установа: Дніпропетровський державний аграрний університет, кафедра економіки, Міністерства аграрної політики України, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться “10” червня 2004 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.52.805.01 при Кримському державному агротехнологічному університеті за адресою: 95492, м. Сімферополь, смт. Аграрне, корп.1, ауд. 501.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Кримського державного агротехнологічного університету за адресою: м. Сімферополь, смт. Аграрне, корп.1.
Автореферат розісланий “28” квітня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дементьєва С.Я.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. М’ясо-молочний продуктовий підкомплекс має провідне значення в забезпеченні населення найважливішими продуктами харчування. Трансформація економіки в систему ринкового господарювання супроводжувалась суттєвими кризовими явищами, які найбільш гостро виявилися у сфері виробництва, переробки та реалізації м’ясо-молочної продукції. Низька зацікавленість аграріїв у виробництві продукції тваринництва значно звузила сировинну базу переробних підприємств. Обсяги і якість м’яса та молока, що надходять на переробку, не дозволяють ефективно використовувати виробничий потенціал переробних підприємств. Зниження купівельної спроможності населення та недостатньо розвинена ринкова інфраструктура обумовили труднощі з реалізацією продукції.
Негативні процеси, що мають місце у м’ясо-молочному підкомплексі, вимагають підвищення економічної ефективності виробництва, переробки та реалізації продукції, створення адаптованих до нових ринкових умов організаційно-економічних механізмів взаємовідносин між сільськогосподарськими товаровиробниками та переробними підприємствами.
Основні аспекти ефективності виробництва м’ясо-молочної продукції та функціонування м’ясо-молочного продуктового підкомплексу розглядались Березовським П.С., Бойко В.И., Ільчуком М.М., Каміловою С.Р., Колузановим К.В., Котковим В.П., Коржинським М.П., Меньшиковою М.А., Мостеньскою Т.Л., Топихою І.Н., Щепієнко П.В., Шпичаком О.М. та іншими вітчизняними та зарубіжними вченими економістами. Однак, значна частина питань, пов’язаних з дослідженням ефективності функціонування м’ясо-молочного підкомплексу та розробкою стратегії її підвищення залишається не розкритою. Недостатньо досліджена сутність, механізми і особливості адаптації суб’єктів м’ясо-молочного подкомплексу до ринкових умов. У цьому зв’язку необхідні нові підходи щодо оптимізації взаємовідносин суб’єктів галузі, обґрунтування перспектив розвитку підкомплексу в умовах функціонування різних форм господарювання з урахуванням можливостей регіону, зниження можливих ризиків у процесі реалізації. Все це обумовило вибір і актуальність теми дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності з планом науково-дослідних робіт Кримського державного агротехнологічного університету “Наукове забезпечення областей АПК Криму в нових умовах господарювання (номер державної реєстрації 0102U00127) і Таврійської державної агротехнічної академії “Трансформація організаційно-економічних відносин до соціально-орієнтованих ринкових умов в АПК” (Державний номер 0102U000690).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТІВНІСТЬ ВИРОБНИЦТВА, ПЕРЕРОБКИ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ М’ЯСО-МОЛОЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок