Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ ЕФЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ ПОТОКАМИ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ ЕФЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ ПОТОКАМИ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ ЕФЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ ПОТОКАМИ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,09 KB
Завантажень:
198
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Робак Ольга Миколаївна
УДК 658.012.4 (043.3)
МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ ЕФЕКТИВНОГО
УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ ПОТОКАМИ
МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Спеціальність 08.00.11 – математичні методи, моделі та інформаційні
технології в економіці
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник:
доктор економічних наук, професор, член-кореспондент НАН України Лисенко Юрій Григорович, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економічної кібернетики (м. Донецьк).
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Заруба Віктор Яковлевич, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економічної кібернетики та маркетингового менеджменту (м. Харків);
кандидат економічних наук Мадих Артем Анатолійович, Донецький університет економіки та права, доцент кафедри інформатики та інформаційних технологій (м. Донецьк).
Захист дисертації відбудеться “22” січня 2008 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 в Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а, великий зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24.
Автореферат розісланий 21” грудня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.С. Овечко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми досліджень. У ринковій економіці підвищується роль державного регулювання розвитку інтелектуального потенціалу України, який забезпечується навчальними закладами різних рівнів акредитації. Керуючим державним органом для вирішення економічних, методологічних, методичних, соціальних і інших проблем вищої школи виступає Міністерство освіти і науки України. У теперішній час некомерційні навчальні заклади забезпечують виконання своєї функціональної діяльності за рахунок коштів загального і спеціального фондів Державного бюджету. За рахунок спеціального фонду вирішуються задачі інноваційного розвитку і більшість питань фінансово-господарської діяльності. За рахунок загального – компенсуються витрати на заробітну плату, комунальні платежі, капітальний ремонт і будівництво, здійснюється інвестування перспективних розробок. Державна підтримка навчальних закладів за рахунок коштів загального фонду дозволяє проводити гнучку і цілеспрямовану політику регулювання ринку освітніх послуг, згладжувати вплив негативних тенденцій в економіці.
У зв'язку з цим зростає роль підрозділів Міністерства освіти і науки, що здійснюють планування, облік, контроль і регулювання розподілу коштів загального фонду Державного бюджету між підвідомчими закладами для проведення ними функціональної і фінансово-господарської видів діяльності.
Велика кількість навчальних закладів, нерівномірність навантаження на підрозділи, що здійснюють управління фінансовими коштами, складність організації системи розподілу коштів загального фонду, відсутність формальних механізмів стимулювання якісних і кількісних показників функціональної діяльності і визначення напрямків інвестування проектів визначають необхідність застосування методів економіко-математичного моделювання, сучасних комп'ютерних технологій і реінжинірингу при розробці і реалізації механізмів ефективного управління коштами навчальних закладів Міністерством освіти і науки України.
Проблемам розробки моделей механізмів управління фінансовими коштами галузевих міністерств, що входять у систему фінансового менеджменту, присвячено багато робіт вітчизняних і закордонних вчених і дослідників, зокрема О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ ЕФЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ ПОТОКАМИ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок