Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розрахунок несучих систем багатоповерхових будинків з урахуванням повзучості матеріалу

Розрахунок несучих систем багатоповерхових будинків з урахуванням повзучості матеріалу

Назва:
Розрахунок несучих систем багатоповерхових будинків з урахуванням повзучості матеріалу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,80 KB
Завантажень:
231
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Київський національний університет
будівництва і архітектури
Фарадж Мухаммед ХУССЕЙН Баасар
УДК 624.046: 539.376
Розрахунок несучих систем багатоповерхових
будинків з урахуванням повзучості матеріалу
05.23.17 – будівельна механіка
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 1999
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі будівельної механіки Одеської державної академії будівництва та архітектури. Міністерства освіти України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Яременко Олександр Федорович.
Одеська державна академія будівництва та архітектури, завідувач кафедри будівельної механіки
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
Гришин Володимир Олександрович.
Одеський державний морський університет, завідувач кафедри опору матеріалів і будівельної механіки.
- кандидат технічних наук, доцент
Кріпак Валерій Денисович.
Київський національний університет будівництва і архітектури, доцент кафедри залізобетонних і кам'яних конструкцій
Провідна установа – Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, кафедра будівельної механіки, Міносвіти України, м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться 15 жовтня 1999 року о 1300 годині на засіданні вченої спеціалізованої ради Д 26.056.04 при Київському національному університету будівництва і архітектури (КНУБА) за адресою: 252037, м. Київ, Повітрофлотський просп., 31.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці КНУБА за адресою: 252037, м. Київ, Повітрофлотський просп., 31.
Автореферат розісланий 13 вересня 1999 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., с.н.с. Кобієв В. Г.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В зв'язку з зростанням вимог до архітектури цивільних і промислових будинків і підвищення якості забудівлі міст необхідно подальше вдосконалення конструктивних рішень. Очевидним є перехід від традиційних розрахункових схем будинків і споруд, в яких несучі конструкції працюють по найпростішій схемі, до складних плоских і просторових систем.
Багатоповерховий будинок являє собою єдину просторову систему, яка складається з вертикальних несучих конструкцій, об’єднаних за допомогою перекритть. Необхідність подальшого розвитку методів розрахунку багато-поверхових будинків зумовлена необхідністю зниження матеріаломісткості, при одночасному забезпеченні надійності і довговічності.
Цю задачу можна частково вирішити вже на стадії проектування, використовуючи сучасні засоби розрахунку конструкцій, що включають в себе врахування реальних властивостей будівельних матеріалів, застосування більш досконалих розрахункових схем, в яких будинок розглядається як єдина просторова система. Відповідні розрахунки можуть бути виконані за допомогою сучасної обчислювальної техніки. Зважаючи на сказане, очевидна актуальність теми, зв'язаної з розробкою і вдосконаленням методів розрахунку несучих конструкцій багатоповерхових будинків з урахуванням повзучості.
Зв'язок роботи з науковими планами академії. Робота виконана в відповідності з планом науково-дослідної роботи кафедри будівельної механіки Одеської державної академії будівництва та архітектури на 1996–2000 .р.р. по проблемі “Вдосконалення методів розрахунку тривалої деформативности, стійкості і несучої здатності споруд”, розділ 1.3.2.
Мета роботи. Розвиток методик розрахунку кесонних перекритть на основі конструктивно - ортотропної розрахункової моделі і вертикальних несучих конструкцій багатоповерхових будинків на основі дискретно-континуальної розрахункової моделі, що враховують повзучість бетону.
Задачі досліджень. Необхідно розробити:
Ш
рівняння і методику розрахунку збірно-монолітних залізобетонних кесонних перекритть з квадратними і трикутними кесонами з урахуванням повзучості матеріалу;
Ш
методику розрахунку несучих систем багатоповерхових будинків як сполучених стержнів з урахуванням повзучості матеріалу;
Ш
програмне забезпечення для персональних комп'ютерів.
Наукову новизну роботи складають:
Ш
рівняння для розрахунку перекритть з трикутними кесонами; методика врахування попереднього напруження і повзучості бетону в розрахунках збірно-монолітних перекритть з квадратними і трикутними кесонами;
Ш
методика врахування повзучості в розрахунку несучих систем багатоповерхових будинків і програмне забезпечення для її реалізації;
Ш
аналіз розподілу зусиль і переміщень в кесонних перекриттях і вертикальних несучих конструкціях багатоповерхових будинків при короткочасних і тривалих навантаженнях і впливах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Розрахунок несучих систем багатоповерхових будинків з урахуванням повзучості матеріалу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок