Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЄЮ ПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА

УПРАВЛІННЯ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЄЮ ПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА

Назва:
УПРАВЛІННЯ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЄЮ ПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
35,31 KB
Завантажень:
414
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень
КОВАЛЬОВ АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ
УДК 65.014.1.477
УПРАВЛІННЯ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЄЮ ПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (підприємства легкої, харчової промисловості та машинобудівної галузі)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Одеса – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському державному економічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант – доктор економічних наук, професор, академік НАН
України Буркинський Борис Володимирович,
Інститут проблем ринку та економіко-екологічних
досліджень НАН України, директор
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор, академік НАН
України Амоша Олександр Іванович, Інститут
економіки промисловості НАН України, директор
доктор економічних наук, професор Наливайко
Анатолій Петрович, Київський національний
економічний університет ім. В.Гетьмана, завідувач
кафедри стратегії підприємства
доктор економічних наук, професор Осіпов Павло
Володимирович, Одеська національна академія
харчових технологій завідувач кафедри
менеджменту
Захист відбудеться “28” вересня 2007 року о 12.00. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.41.177.01 в Інституті проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України за адресою: 65044, м. Одеса, Французький бульвар, 29.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України за адресою: 65044, м. Одеса, Французький бульвар, 29.
Автореферат розісланий “23 ” серпня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.Г.Ковальова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Важливим завданням сучасної української економічної теорії та практики є забезпечення системних перетворень у господарюванні. Перехід до ринкових умов вплинув, як правило, негативно на економічний стан підприємств промисловості. Багато з них так і не вийшли на бажаний рівень беззбитковості, не спромоглися бути конкурентними та фінансово стійкими. Спроби оздоровити ринкове господарство, забезпечити економіці стабільне зростання, а її реальному сектору суттєве поновлення, до сих пір не дали очікуваних результатів.
У зв’язку з цим виникають нові вимоги до управління реструктуризаційними змінами підприємств промисловості, оволодіння новими технологіями оздоровлення підприємств та забезпечення їх конкурентоспроможності. Отже, актуалізація управління реструктуризацією в промисловості набуває особливої значущості, вимагає комплексних методологічних досліджень, розробки науково обґрунтованої концепції стратегічного розвитку як окремих підприємств, так і їх об’єднань. У свою чергу успішне вирішення цієї проблеми дозволить суттєво впливати на економічні процеси та фінансовий стан різноманітних суб’єктів господарювання України.
У напрямі удосконалення реструктуризаційних процесів та розробки нових підходів до управління стратегічними змінами в промисловості певні конструктивні результати отримані вітчизняними вченими-економістами, серед яких можна назвати О. І. Амошу, Е. А. Бєльтюкова, Б. В. Буркинського, В. М. Гейця, В.М. Гриньову, С. Б. Довбню, М. І. Долішнього, В. І. Захарченка, В. В. Корнєєва, О. Є. Кузьміна, А. П. Наливайка, В. С. Пономаренка, А. А. Садєкова, О. О. Терещенка, В. І. Осипова, П.В.Осіпова, М. Г. Чумаченка. Їхні роботи є основою розробок з проблематики управління реструктуризацією. Теоретичні засади та практичні рекомендації щодо удосконалення стратегічного управління перетвореннями розроблені такими зарубіжними вченими як І. Ансофф, П. Друкер, С. Денер, М. Кондратьєв, Б. Карлоф, Ф. Котлер, Р. Коулз, Ж. Ламбен, Г. Мінцберг, М. Маскон, М. Портер, К. Прєхалад, Т. Пошан, Є. Морен, І. Шумпетер, Ф. Рігер, А. Стринкленд, Г. Хамел, М. Хаммер, Д. Чампи.
Значний внесок у розвиток управління реструктуризацією зроблено такими сучасними російськими вченими як М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЄЮ ПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок