Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УДОСКОНАЛЕННЯ ПРИРОДООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ УКРАЇНИ

Загрузка...

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УДОСКОНАЛЕННЯ ПРИРОДООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ УКРАЇНИ / сторінка 4

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УДОСКОНАЛЕННЯ ПРИРОДООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,82 KB
Завантажень:
395
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Основні наукові положення і практичні рекомендації, що сформульовані та обґрунтовані в дисертаційному дослідженні, були використані на підприємствах Укрзалізниці (довідка № /8 від 28 серпня 2003 року), при виконанні теми № .3/98-Б „Методологія фінансового аналізу економічного стану залізниць України та обґрунтування заходів щодо підвищення ефективності їх роботи: методологія і аналіз”, а також використовуються при викладанні курсів лекцій з дисциплін „Розміщення продуктивних сил”, „Екологія та економіка природокористування”, „Основи екології” в Київському університеті економіки і технологій транспорту Міністерства транспорту України (довідка № /101 від 8 квітня 2003 року). Результати аналізу природоохоронної діяльності на залізничному транспорті використані при виконанні планової теми 3.1.5.63 „Схема (прогноз) розвитку і розміщення продуктивних сил України та її регіонів (областей) на тривалу перспективу” (довідка РВПС України НАН України № 25/547-2-4 від 3 вересня 2003 року).
Запропоновані дисертантом наукові розробки дають змогу відповідним державним інституціям удосконалити механізми організаційного та економічного регулювання природоохоронної діяльності.
Особистий внесок здобувача. Дисертаційна робота є самостійно виконаною науковою працею, в якій викладено авторські розробки щодо еколого-економічної оцінки впливу об’єктів залізничного транспорту на навколишнє природне середовище, формування і обґрунтування організаційно-економічного механізму та пріоритетних напрямків природоохоронної діяльності, шляхів удосконалення управління екологічними процесами на залізничному транспорті та підвищення рівня його екологізації. З наукових праць, опублікованих у співавторстві, в дисертаційній роботі використано лише ті ідеї та положення, які отримані автором особисто.
Апробація результатів дисертації. Основні теоретичні положення і практичні результати дисертаційного дослідження були апробовані в доповідях та виступах на наукових і науково-практичних конференціях: Міжнародна науково-практична конференція “Еколого-економічні проблеми розвитку підприємств регіону” (м. Ялта, 2000 р.), Міжнародна науково-практична конференція “Від перехідної економіки до сталого розвитку” (м. Дніпропетровськ, 2001 р.), Міжнародний екологічний симпозіум “Стратегія виходу з глобальної екологічної кризи” (м. Санкт-Петербург (Російська Федерація), 2001 р.), Науково-практична конференція “Суспільно-географічні проблеми розвитку продуктивних сил України” (м. Київ, 2001 р.), Науково-практична конференція „Регіональні проблеми розвитку агропромислового комплексу України: сучасний стан і перспективи вирішення” (м. Київ, 2002 р.), Науково-практична конференція „Сучасні технології ведення бізнесу в Україні” (м. Київ, 2002 р.), Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених „Екологія. Людина. Суспільство” (м. Київ, 2002 р.), Міжнародна конференція Міжнародної Академії наук екології та безпеки життєдіяльності „Білі ночі-2002” (м. Санкт-Петербург (Російська Федерація), 2002 р.), Науково-практична конференція „Україна в умовах ринкової трансформації економіки і сучасних форм господарювання” (м. Чортків, 2002 р.).
Публікації. Основні результати дисертаційного дослідження опубліковано у 15 наукових працях (у тому числі 6 – у фахових виданнях) загальним обсягом 2,7 друк. арк., з них особисто автору належить 2,4 друк. арк.
Структура та обсяг роботи. Дисертація складається із вступу, трьох розділів, висновків, списку використаних джерел. Повний обсяг дисертації становить 201 стор. тексту, який включає 24 таблиці і 19 рисунків. Із загальної кількості таблиць та рисунків 10 займають всю площу сторінки. Список використаних джерел (144 найменування) викладено на 13 стор.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ
У першому розділі „Методологічні основи природоохоронної діяльності на залізничному транспорті” розкрито економічну сутність, зміст та завдання природоохоронної діяльності на залізничному транспорті, визначено принципи, систему економічних інструментів і показників екологізації господарської діяльності на залізничному транспорті, узагальнено та доповнено методичні підходи до оцінки ефективності природоохоронних заходів в галузі.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УДОСКОНАЛЕННЯ ПРИРОДООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок