Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Організація та ефективність функціонування садівницьких фермерських господарств

Організація та ефективність функціонування садівницьких фермерських господарств

Назва:
Організація та ефективність функціонування садівницьких фермерських господарств
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,49 KB
Завантажень:
480
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУРЛЯЙ АЛІНА ПАВЛІВНА
УДК 631.115.1:631.15
Організація та ефективність функціонування садівницьких фермерських господарств
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація
і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Інституті садівництва УААН.
Науковий керівник: |
доктор економічних наук, професор,
заслужений економіст України
Шестопаль Олександр Миколайович,
Інститут садівництва УААН,
головний науковий співробітник відділу методології досліджень та інтелектуальної власності
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Романова Лідія Василівна,
Академія праці і соціальних відносин Федерації профспілок України,
професор кафедри маркетингу
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Шумейко Анатолій Іванович,
Національний науковий центр
„Інститут аграрної економіки” УААН,
провідний науковий співробітник відділу ціноутворення та кон’юнктури ринку
Провідна установа: | Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України,
кафедра організації агробізнесу, м.Київ.
Захист відбудеться „_22___” вересня 2006 р. о _14___ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.063.01 у Європейському університеті за адресою: 03115, м. Київ, бульв. Академіка Вернадського, 16-в.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Європейського університету за адресою: 03115, м. Київ, бульв. Академіка Вернадського, 16-в.
Автореферат розісланий „_18___” серпня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук | О.П. Луцій


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Дослідження комплексу питань економіки та організації промислового садівництва і формування ринку плодів, ягід і продуктів їх промислової переробки нині в Україні набуває винятково важливого значення. Це зумовлено тим, що внаслідок низки об’єктивних і суб’єктивних чинників у розвитку галузі переважають негативні тенденції.
Актуальність теми. В останні роки внаслідок ринкової трансформації аграрного сектора в ньому активно розвивається різноукладність. Серед нових організаційних структур у промисловому садівництві передбачався активний розвиток фермерських господарств. Проте кількість таких підприємств в останні роки майже не збільшилася і стабілізувалася на рівні 43 тисячі господарств. У їх складі невеликою є частка садівницьких фермерських господарств. Тому винятково назрілою є потреба дослідження комплексу питань організації даних підприємств.
Формування нових організаційних структур у будь-якій галузі сільського господарства пов’язано з потребою ретельного осмислення організаційно-економічних засад таких структур. Особливо важливими є такі передумови щодо галузей, виробнича діяльність яких цілковито залежить від процесів створення (відтворення) та продуктивного використання багаторічних насаджень.
В умовах глобалізації світової економіки, можливого вступу України в СОТ на перший план виступає проблема виробництва конкурентоспроможної садівницької продукції за якістю та собівартістю. Вирішення її передусім лежить у площині найповнішого використання наявного природно-економічного потенціалу для високоефективного виробництва плодів і ягід. Області Правобережного Лісостепу (Вінницька, Київська та Черкаська) характеризуються сприятливими природно-економічними умовами для успішного розвитку промислового садівництва. Наведене вище свідчить про обґрунтованість вибору теми досліджень, її актуальність і структурну побудову дисертаційної роботи.
Проблемні аспекти розвитку фермерських господарств, зокрема формування їх організаційних структур та ефективності функціонування висвітлено в працях відомих вчених-економістів: В.Я. Амбросова, В.Г. Андрійчука, П.І. Гайдуцького, В.В. Зіновчука, В.В. Липчука, М.Й. Маліка, П.М. Макаренка, В.Я. Месель-Веселяка, Л.В. Романової, П.Т. Саблука, М.М. Федорова, І.І. Червена, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Організація та ефективність функціонування садівницьких фермерських господарств

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок