Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІВ ПРОМИСЛОВОСТІ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІВ ПРОМИСЛОВОСТІ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІВ ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,93 KB
Завантажень:
51
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ“
ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Воронко Наталія Олександрівна
УДК 658.011.46
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
В ПРОМИСЛОВОСТІ
Спеціальність 08.02.02 – економіка та управління
науково технічним прогресом
Автореферат
дисератції на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут”, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
Яковлєв Анатолій Іванович,
Національний технічний університет “
Харківський політехнічний інститут”,
завідувач кафедри економіки та маркетингу.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
Перерва Петро Григорович,
Національний технічний університет “
Харківський політехнічний інститут”,
завідувач кафедри організації виробництва та
управління персоналом;
кандидат економічних наук, професор,
Соколова Людмила Василівна,
Харківський державний університет радіоелектроніки,
професор кафедри економіки та менеджменту.
Провідна установа: Харківський національний університет ім. В.Н.
Каразіна, кафедра економіки і менеджменту
(м. Харків).
Захист відбудеться “5” грудня 2001 р. о 13 годині на засіданні вченої ради К64.050.02 в Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе 21.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий “ ” 2001 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Гаврись О.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Одним з головних шляхів виходу України з економічної кризи є широке впровадження інновацій. Саме це зумовило націленість України на шлях інноваційного розвитку. Однак на сьогодні на цьому шляху існують істотні перешкоди. За період 1991-1998 років капіталовкладення в національне господарство держави знизились майже в 5 разів. Це призвело до того, що створення нових зразків промислових виробів знизилось у 2 рази. Знизився і їх технічний рівень. Так кількість винаходів зменшилась у 5 разів. В результаті тільки 2 відсотки створюваної техніки перевищують за своїми показниками світовий рівень, а доля її експорту становить 5 відсотків від загального обсягу реалізації нововведень. Таке становище пояснюється також високими ставками за кредит, недосконалістю податкового законодавства та ін. Стабілізація економіки України, що спостерігається в останні роки, сприятиме певному поліпшенню становища.
Проблема підвищення ефективності інноваційної діяльності розглядалася у наукових працях багатьох вітчизняних і зарубіжних вчених таких, як Алимов О.М., Бланк І.А., Валдайцев С.В., Ільєнкова С.Д., Краюхін Г.О., Коссов В.В., Ліпсіць І.В., Львов Д.С., Найдьонов В.С., Орлов П.А., Пєдан М.П., Продіус І.І., Румянцев А.П., Санто Б., Сєргєєв І.В., Скудар Г.М., Суторміна В.М., Твісс Б., Фатхутдінов Р.О., Хонко Я., Хучек М., Шумпетер І., Яковлєв А. І. та ін.
Однак недостатньо розробленими залишаються теоретико-методологічні аспекти визначення оптимальних варіантів нововведень, особливо на ранніх стадіях інноваційних процесів, ціноутворення, фінансового механізму створення нововведень та ін. Це обумовило необхідність проведення досліджень у даному напрямку і визначило тему дисертації.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана згідно з планом науково-дослідних робіт Міністерства науки України, Державного фонду фундаментальних досліджень, затвердженим наказом Міністерства № 76 від 16.03.1998 р. "Розвиток теорії і методів економічної оцінки зовнішньоекономічної діяльності", а також за планом Харківського державного політехнічного університету №6-II від 4.01.2000 р. "Удосконалення теорії і методів проектного аналізу інноваційних проектів".
Мета і задачі дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІВ ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок