Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> “МІЖНАРОДНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИХ ЗВ’ЯЗКІВ УКРАЇНИ З ДЕРЖАВАМИ -УЧАСНИЦЯМИ СНД”

“МІЖНАРОДНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИХ ЗВ’ЯЗКІВ УКРАЇНИ З ДЕРЖАВАМИ -УЧАСНИЦЯМИ СНД”

Назва:
“МІЖНАРОДНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИХ ЗВ’ЯЗКІВ УКРАЇНИ З ДЕРЖАВАМИ -УЧАСНИЦЯМИ СНД”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,54 KB
Завантажень:
239
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ІНСТИТУТ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН
УДК 341.17 (477:СНД)
ІСАХАНОВА Наталія Ігорівна
“МІЖНАРОДНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ
ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИХ ЗВ’ЯЗКІВ УКРАЇНИ
З ДЕРЖАВАМИ -УЧАСНИЦЯМИ СНД”
Спеціальність 12.00.11 - міжнародне право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Київ - 1999
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі міжнародного права
Інституту міжнародних відносин
Київського університету імені Тараса Шевченка
Науковий керівник - доктор юридичних наук, професор
Буткевич Володимир Григорович
Інститут міжнародних відносин Київського
університету імені Тараса Шевченка
Офіційні опоненти – доктор юридичних наук, професор
Висоцький Олександр Федорович
Інститут держави і права
ім.В.М.Корецького НАН України
провідний науковий співробітник,
заслужений діяч науки і техніки України
кандидат юридичних наук
Ігнащенко Володимир Анатолійович
Міністерство економіки України
Провідна установа – Національна юридична академія
ім. Ярослава Мудрого, м.Харків
Захист відбудеться 15 листопада 1999 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.001.10 в Інституті міжнародних відносин Київського університету імені Тараса Шевченка за адресою: 254119, м.Київ, вул. Мельникова, 36/1, зал засідань вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського університету імені Тараса Шевченка за адресою: 252017, м.Київ, вул.Володимирська, 58, к.10.
Автореферат розіслано 21 травня 1999 року.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради Заблоцька Л.Г
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми і ступінь її дослідження. В світі практично немає жодної держави, яка могла б успішно розвивати економіку, грунтуючись тільки на власних ресурсах, ізолюючись від зовнішнього світу.
Економічні відносини відіграють важливу роль в економіці кожної держави. Тому колишні держави СРСР, учасниці Співдружності Незалежних Держав (далі - СНД), усвідомлюючи активну необхідність формування і розвитку загального економічного простору, що грунтується на вільному переміщенні товарів, послуг, робочої сили і капіталів, а також зміцненні прямих зв’язків господарюючих суб'єктів, підписали Договір про створення Економічного Союзу.
Ці держави, діючи в напрямку послідовної реалізації положень Договору про створення Економічного союзу (24 вересня 1993 р., Москва), уклали ряд базових багатосторонніх угод, які є складовою частиною правової основи економічного співробітництва держав-учасниць СНД.
Розвиток СНД, як показала практика, відповідає життєвим інтересам України. Ясна річ, що відносини з державами СНД – це також важливий фактор включення України до світової політичної і економічної структури.
Провідну роль для України будуть відігравати економічні відносини з державами СНД. При цьому для України пріоритетним є розвиток двосторонніх міждержавних відносин з урахуванням необхідності збереження суверенітету країни, додержання національних економічних інтересів і економічної доцільності, виходячи з виконання органами СНД погоджених координуючих, а не наддержавних функцій.
Другим аспектом зовнішньоекономічної політики України по відношенню до держав СНД є послідовна активізація участі України в діяльності Економічного союзу держав СНД як асоційованого члена та зміцнення кооперативних зв’язків в його рамках шляхом створення потрібних умов для здійснення поетапної лібералізації руху товарів, послуг, капіталу і робочої сили.
На першому етапі основна увага може бути звернена на створення зони вільної торгівлі в рамках економічного простору держав СНД.
Третій аспект - координація діяльності, пов'язаної з виходом на ринки третіх країн, розробка проектів, спрямованих на підвищення конкурентоспроможності продукції та послуг українських і спільних підприємств.
Ще один аспект успішного співробітництва між державами СНД – створення фінансово-промислових груп, спільних підприємств, холдингів, консорціумів та інших форм економічної кооперації як одного з пріоритетних напрямків зовнішньоекономічного співробітництва, в першу чергу в паливно-енергетичній, нафтопереробній, машинобудівельній, хімічній галузях, військово-промисловому комплексі та в тих виробництвах, товари яких користуються підвищеним попитом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: “МІЖНАРОДНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИХ ЗВ’ЯЗКІВ УКРАЇНИ З ДЕРЖАВАМИ -УЧАСНИЦЯМИ СНД”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок