Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРАВОВІ ОСНОВИ ЗАХИСТУ ПРАВ І ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ В АДМІНІСТРАТИВНОМУ ПОРЯДКУ

ПРАВОВІ ОСНОВИ ЗАХИСТУ ПРАВ І ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ В АДМІНІСТРАТИВНОМУ ПОРЯДКУ

Назва:
ПРАВОВІ ОСНОВИ ЗАХИСТУ ПРАВ І ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ В АДМІНІСТРАТИВНОМУ ПОРЯДКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,20 KB
Завантажень:
25
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
В умовах формування ринкових відносин і економічних методів управлі
ння важко не помітити в більшій чи меншій мірі сильного впливу податков
их правил на явища і процеси, на перший погляд досить далеких від сфери за
стосування цих правил


Національна академія державної податкової служби України
ФЕДОРЧУК ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 342.95 : 342.951
ПРАВОВІ ОСНОВИ ЗАХИСТУ ПРАВ І ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ В АДМІНІСТРАТИВНОМУ ПОРЯДКУ
Спеціальність 12.00.07 – теорія управління; адміністративне право і процес;
фінансове право; інформаційне право
Автореферат
дисертації на здобуття
наукового ступення кандидата юридичних наук
Ірпінь – 2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі спеціальних юридичних дисциплін Національного університету “Острозька академія”
Науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент,
Гіжевський Володимир Казімірович, університет економіки і права “КРОК”, проректор
Офіційні опоненти – доктор юридичних наук, доцент
Савченко Леся Анатоліївна, Національна академія державної податкової служби України, декан юридичного факультету

кандидат юридичних наук, доцент
Кузьменко Олена Володимирівна, заступника начальника кафедри адміністративного права Національної академії внутрішніх справ України.
Провідна установа – Національна академія управління при Президентові України, кафедра державного управління та менеджменту (м.Київ).
Захист відбудеться “29” січня 2004 року о 16.00 годині на засіданні спеціалізованої вченної ради позахисту дисертацій на здобуття наукового ступення кандидата юридичних наук у Національній академії державної податкової служби України, Державної податкової адміністрації України за адресою: вул. Садова, 53, м. Ірпінь, Київська обл., 08201
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Академії державної податкової служби Державної податкової адміністрації України (вул. Карла Маркса 31, м. Ірпінь, Київська обл., 08201).
Автореферат розісланий “26 ” грудня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат юридичних наук, доцент Г.Г. Забарний
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертаційного дослідження. При переході від командно-адміністративної системи управління до ринкової змінюються всі економічні відносини, які діяли раніше в суспільстві, методи та напрямки їх регулювання. Особливо це стосується методів державного регулювання економіки за допомогою податків, які по своїй суті є однією з головних складових частин фінансової політики як на рівні держави, так і на більш нижчих рівнях управління. Діючий сьогодні механізм захисту прав і законних інтересів платників податків застарів у своїх підходах, є внутрішньо суперечливим, багато в чому не однорідним та іноді безсистемним. При відсутності стійкого законодавства, коли податкові закони за загальним визнанням недосконалі, а виконавча влада під гаслом боротьби за бюджет постійно зловживає відомчою нормотворчістю удосконалення механізму захисту прав і законних інтересів платників податків перетворюється в безспірну і невідкладну загальнодержавну потребу, яку не можна ігнорувати ні на практиці, ні в теорії.
Ступінь наукової розробленості теми. Протягом усього радянського періоду про можливість захисту платниками податків власних прав та законних інтересів, у науці, лише згадувалося, але жодного разу ця проблема не досліджувалася.
Звичайно було б неістинним судження про те, що адміністративний порядок захисту прав і законних інтересів платників податків залишався зовсім поза увагою дослідників. Важливі підходи та напрямки дослідження даної проблеми ще в дореволюційний період були визначені Л.О. Зайденманом, В.І. Лешковим, И.Т. Тарасовим, С.А. Корфом, тощо. В радянський період вони набули подальшої розробки в працях А.І. Елістратова, М.Д. Загряцкова, Ю.М. Козлова, В.І. Ремнєва, В.В. Малькова, М.В. Карасевої, В.В. Сажиної та інших. Щоправда вчені досліджували проблеми захисту прав і законних інтересів платників податків в адміністративнму порядку не окремо, а в основному, як захист права на звернення у межах загального конституційного правовідношення “держава – особа”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПРАВОВІ ОСНОВИ ЗАХИСТУ ПРАВ І ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ В АДМІНІСТРАТИВНОМУ ПОРЯДКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок