Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КУЛЬТУРНО-ВИХОВНА РОБОТА В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ (1991–2005 рр.): ІСТОРИЧНИЙ АСПЕКТ

КУЛЬТУРНО-ВИХОВНА РОБОТА В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ (1991–2005 рр.): ІСТОРИЧНИЙ АСПЕКТ

Назва:
КУЛЬТУРНО-ВИХОВНА РОБОТА В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ (1991–2005 рр.): ІСТОРИЧНИЙ АСПЕКТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,55 KB
Завантажень:
390
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ОБОРОНИ УКРАЇНИ
РОМАНОВСЬКИЙ Ярослав Ярославович
УДК: 355.48: 37 (477) “1991/2005”
КУЛЬТУРНО-ВИХОВНА РОБОТА
В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ (1991–2005 рр.):
ІСТОРИЧНИЙ АСПЕКТ
20.02.22 – військова історія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата історичних наук
Київ - 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) Національної академії оборони України, Міністерство оборони України.
Науковий керівник: кандидат історичних наук, доцент
Безбах Віктор Григорович,
Національна академія оборони України,
начальник кафедри морально-психологічного
забезпечення діяльності військ (сил).
Офіційні опоненти: доктор історичних наук, професор
Уткін Олександр Іванович,
Міжнародний Соломонів університет,
завідувач кафедри історії;
кандидат історичних наук, доцент
Онищук Михайло Іванович,
Військовий інститут Київського національного
університету імені Тараса Шевченка, доцент
кафедри інформаційно-психологічного протиборства.
Провідна установа: Київський національний університет внутрішніх справ, м. Київ.
Захист відбудеться “ 7 ” лютого 2007 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К26.709.04 Національної академії оборони України за адресою 03049, м. Київ-49, Повітрофлотський пр-кт, 28; тел. 254-40-88, 248-10-79.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії оборони України (03049, м Київ, Повітрофлотський пр-кт, 28).
Автореферат розісланий “ 3 ” січня 2007 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат історичних наук В. М. Грицюк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Глибокі перетворення, що відбуваються в Україні на сучасному етапі, охопили і сферу культури, яка є важливим чинником духовного відродження нації. В цьому аспекті важливого значення набуває формування духовної культури особового складу Збройних Сил (ЗС) України.
Одним із значущих засобів розв’язання цих завдань упродовж 1991–- рр. була культурно-виховна робота (КВР) в ЗС України. Вона мала безпосередній вплив на підвищення ефективності бойової підготовки Збройних Сил та навчально-виховного процесу. Завдяки проведенню КВР в армії здійснювалось національно-патріотичне, моральне та естетичне виховання воїнів, формування їх високих морально-бойових якостей, відновлення моральних, психічних та фізичних сил, створювались умови для утвердження української мови, збереження та вільного доступу до культурних цінностей.
Якісне оновлення ЗС України підвищило вимоги до організації та змісту КВР. Назріла необхідність розроблення і уточнення її окремих теоретичних аспектів, вдосконалення нормативно-правової бази, системи управління, організаційно-штатної структури військових установ і підрозділів культури. Зважаючи на це, всебічне висвітлення КВР в ЗС України у 1991–2005 рр. дає змогу виявити позитивні досягнення, з’ясувати причини помилок та упущень, зробити висновки та окреслити перспективи її подальшого розвитку.
Разом з тим тема дослідження мало вивчається воєнною історією. В Україні поки що відсутні воєнно-історичні праці, які б комплексно висвітлювали КВР в ЗС України, а роботи, які існують з цієї тематики, мають здебільшого теоретико-філософський або ж фрагментарний характер.
Все вищезазначене свідчить про актуальність і важливість розроблення обраної автором теми дисертаційної роботи та зумовлює сутність наукового завдання, що вирішується в дисертаційному дослідженні.
Отже, науковове завдання дисертації полягає у всебічному висвітленні культурно-виховної роботи в Збройних Силах України, дослідженні особливостей її становлення і розвитку у 1991–2005 рр., проведенні періодизації та виявленні тенденцій цього процесу.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в межах планів наукової і науково-технічної діяльності Національної академії оборони України. Це знайшло своє відображення в участі дисертанта у науково-дослідній роботі, яка виконувалась на замовлення начальника Головного управління з гуманітарних питань та соціального захисту ЗС України Генерального штабу ЗС України з розроблення науково-методичних основ морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) (шифр “Концепція” № U000227), в якій автор брав участь у підготовці розділу “Концептуальні основи морально-психологічного забезпечення діяльності Збройних Сил України та обґрунтування основних напрямів їх розроблення”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: КУЛЬТУРНО-ВИХОВНА РОБОТА В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ (1991–2005 рр.): ІСТОРИЧНИЙ АСПЕКТ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок