Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК, АНАЛІЗ І КОНТРОЛЬ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ФІНАНСОВИХ РЕСУРСІВ У БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВАХ (на матеріалах установ охорони здоров'я Волинської області)

ОБЛІК, АНАЛІЗ І КОНТРОЛЬ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ФІНАНСОВИХ РЕСУРСІВ У БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВАХ (на матеріалах установ охорони здоров'я Волинської області)

Назва:
ОБЛІК, АНАЛІЗ І КОНТРОЛЬ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ФІНАНСОВИХ РЕСУРСІВ У БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВАХ (на матеріалах установ охорони здоров'я Волинської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,37 KB
Завантажень:
85
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ТЕРНОПІЛЬСЬКА АКАДЕМІЯ НАРОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
Писаренко Тетяна Миколаївна
УДК 657.21
ОБЛІК, АНАЛІЗ І КОНТРОЛЬ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ФІНАНСОВИХ РЕСУРСІВ У БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВАХ
(на матеріалах установ охорони здоров'я Волинської області)
08.06. 04 - Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Тернопіль - 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі обліку і аудиту Луцького державного технічного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник доктор економічних наук, професор
Фаріон Іван Дем'янович
Тернопільська академія народного господарства,
завідувач кафедри економіки та аналізу
невиробничої сфери
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор, академік
НАН України
Чумаченко Микола Григорович,
Київський національний економічний університет,
завідувач кафедри обліку в кредитних
та бюджетних установах;
кандидат економічних наук, доцент
Гордополова Наталія Василівна,
Вінницький торговельно-економічний інститут
Київського національного торговельно-економічного
університету, завідувач кафедри бухгалтерського
обліку та аудиту
Провідна установа Львівський національний університет імені
Івана Франка, кафедра обліку і аудиту, Міністерство
освіти і науки України, м. Львів
Захист дисертації відбудеться 07.06.2001 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.082.01 при Тернопільській академії народного господарства за адресою: 46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11, ауд. 1300, ТАНГ.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Тернопільської академії народного господарства за адресою: 46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11, ТАНГ.
Автореферат розісланий 05.05.2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
к.е.н.,доцент З. В. Задорожний
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТАРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Україна, як і ряд інших республік колишнього СРСР, перебуває на етапі створення ринкової системи економіки. Необхідними умовами її стабільності є відсутність соціальної напруги і розвиток галузей соціальної інфраструктури. Саме установи освіти, культури, виховання, системи охорони здоров'я та фізичної культури безпосередньо беруть участь у повноцінному відтворенні робочої сили, істотно впливаючи на її якість і вартість. Такі установи традиційно визначали як бюджетні. Оскільки кожна з галузей соціальної сфери має свої особливості, під впливом яких формування нових фінансово-економічних відносин набуває індивідуального характеру, в дисертаційній роботі виділено для проведення наукового дослідження одну галузь – охорону здоров'я.
Становлення бюджетних установ, зокрема охорони здоров'я, потребує відповідних кроків щодо засобів інформаційного забезпечення згаданої сфери діяльності. За цих умов розвиток теорії і практики обліку, аналізу і контролю в бюджетних установах набуває особливої актуальності.
Проблемами бюджетного обліку займалися відомі вітчизняні та зарубіжні економісти С. М. Альошин, І. А. Андрєєв, А. М. Бєлов, Є. П. Воронін, В. А. Голощапов, М. З. Грапп, Є. П. Дєдков, Р. Т. Джога, О. В. Дишкант, З. У. Жутова, А. Г. Звєрєв, Н. І. Іванов, Л. С. Кауцький, Ф. С. Михальчук, І. Н. Полєвой, І. Т. Соборников, В. Якимов та інші. За останні роки вийшли з друку праці Т. П. Вахненка, С. Я. Зубілевич, Л. Д. Сафонової, О. Шуляка, О. О. Чечуліної, І. Д. Фаріона. У переважній частині робіт облік у бюджетних установах розглядають як інструмент забезпечення централізованого управління діяльністю зазначених організацій. Облік у бюджетних установах охорони здоров'я не в повній мірі забезпечений нормативною базою, а існуюча система не відповідає сучасній господарській практиці останніх.
У процесі відпрацювання механізму нових фінансово-економічних відносин у таких установах потребують вивчення питання формування, розподілу та використання фінансових ресурсів, де основне місце займають аналіз і контроль за ефективністю їх використання. Усе це підтверджує актуальність проведеного дослідження та його загальноекономічне значення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОБЛІК, АНАЛІЗ І КОНТРОЛЬ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ФІНАНСОВИХ РЕСУРСІВ У БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВАХ (на матеріалах установ охорони здоров'я Волинської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок