Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ КОЛЬОРОВОЇ МЕТАЛУРГІЇ

УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ КОЛЬОРОВОЇ МЕТАЛУРГІЇ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ КОЛЬОРОВОЇ МЕТАЛУРГІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,44 KB
Завантажень:
279
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ПРИАЗОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БЕЗЗЕМЕЛЬНА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 330.341.1:669. 2/8
УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ КОЛЬОРОВОЇ МЕТАЛУРГІЇ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і
управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Маріуполь - 2006


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано у Гуманітарному університеті “Запорізький інститут муніципального та державного управління” (м. Запоріжжя)
Науковий керівник - | доктор економічних наук, професор
Зінов’єв Фелікс Володимирович,
завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Гуманітарного університету “Запорізький інститут муніципального та державного управління”
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Семенов Григорій Антонович,
професор кафедри економіки підприємства
Запорізької державної інженерної академії
Міністерства освіти і науки України
(м. Запоріжжя)
кандидат економічних наук, доцент
Катаєв Олександр Олексійович,
доцент кафедри економіки підприємств
Приазовського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України
(м. Маріуполь)
Провідна установа: | Таврійський національний університет
ім. В.І. Вернадського Міністерства освіти і науки України (м. Сімферополь), кафедра економіки
Захист відбудеться “26” жовтня 2006 р. об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 12.052.02 у Приазовському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою:
87500, м. Маріуполь Донецької обл., вул. Університетська, 7.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Приазовського державного технічного університету за адресою: 87500, м. Маріуполь, вул. Університетська, 7.
Автореферат розісланий “25” вересня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Колосок


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Конкурентоспроможність економічно і технологічно розвинутих країн світу базується на нецінових факторах, які обумовлені новизною, якістю, наукомісткістю продуктів, що досягається за рахунок інноваційних чинників розвитку. Очевидно, що у найближчій і довгостроковій перспективі максимізація саме інноваційного фактору стане вирішальною умовою стійкого розвитку економіки України.
За сучасних умов розвитку економічних відносин в Україні впровадження в національних межах переваг сукупного науково-технічного потенціалу країн світового співтовариства та використання накопиченого вітчизняного техніко-економічного потенціалу є важливою умовою досягнення економічного зростання країни. Розвиток перспективних галузей народного господарства здебільшого залежить від якості функціонування інноваційної системи та її структурних елементів.
Питання інноваційного розвитку економіки, формування інноваційної системи розглядались у наукових працях Амоші О.І., Алексєєва І.В., Белопольського М.Г., Воронко Н.О., Гальчинського А.С., Гамана М.В., Гончарової Н.П., Дація О.І., Жилянської О.І., Захарченка В.І., Ілляшенка С.М., Моторнюк У.І., Мосія О.Б., Пашути М., Сухорукова А.І., Федулової Л., Чеберкуса Д.В., Шарка М., Шингура М.В., в яких автори приділяли увагу питанням законодавчого регулювання інноваційної діяльності, функціям держави щодо стимулювання та підтримки діяльності підприємств, які здійснюють інноваційну діяльність, процесам утворення нових та оцінці результатів діяльності діючих технопарків як елементів інноваційної інфраструктури. Ці наукові пошуки стосуються здебільшого процесів формування сприятливих умов для здійснення інноваційної діяльності в національних межах та майже не торкаються вирішення питань поширення та впровадження інновацій у певних галузях національної економіки.
Питання організації трансферних процесів в Україні, вивчення досвіду функціонування іноземних центрів з поширення технологій та механізми комерціалізації новітніх розробок розглядались в наукових працях Бажала Ю.М., Денисюка В.А., Єгорової Т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ КОЛЬОРОВОЇ МЕТАЛУРГІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок