Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНІ АСПЕКТИ ОПТИМІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ СПОРТИВНИХ ШКІЛ НА ОСНОВІ ПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВОГО УПРАВЛІННЯ

ОРГАНІЗАЦІЙНІ АСПЕКТИ ОПТИМІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ СПОРТИВНИХ ШКІЛ НА ОСНОВІ ПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВОГО УПРАВЛІННЯ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНІ АСПЕКТИ ОПТИМІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ СПОРТИВНИХ ШКІЛ НА ОСНОВІ ПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВОГО УПРАВЛІННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,00 KB
Завантажень:
206
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
ПУТЯТІНА ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА
УДК 796.077.5.001.76:008
ОРГАНІЗАЦІЙНІ АСПЕКТИ ОПТИМІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ
СПОРТИВНИХ ШКІЛ НА ОСНОВІ ПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВОГО
УПРАВЛІННЯ
24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання
різних груп населення
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання і спорту
Харків – 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Харківській державній академії фізичної культури
Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Науковий керівник: | кандидат педагогічних наук, доцент
Приходько Іван Іванович,
Харківська державна академія фізичної культури, завідувач кафедри менеджменту фізичної культури.
Офіційні опоненти: |
доктор біологічних наук, професор
Самойлов Микола Григорович,
Харківська державна академія фізичної культури,
завідувач кафедри педагогіки та психології;
кандидат педагогічних наук, професор
Жданова Ольга Миколаївна,
Львівський державний університет фізичної культури, завідувач кафедри рекреації та оздоровчої фізичної культури.
Захист відбудеться „30” січня 2008 року о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.862.01 у Харківській державній академії фізичної культури за адресою: 61022, м. Харків, вул. Клочківська, 99.
Із дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківської державної академії фізичної культури (61022, м. Харків, вул. Клочківська, 99).
Автореферат розіслано „28” грудня 2007 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.О. Градусов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Фізична культура і спорт набувають все більшого значення в житті сучасного суспільства і кожної людини зокрема. Вони виступають як засоби зміцнення здоров’я, підвищення рівня фізичних і психічних можливостей, рекреації, як чинники соціального становлення і міжнародної співпраці. Роль спорту, особливо юнацького, в нашій країні неухильно зростає. Надзвичайно важливою ланкою в системі спорту є підсистема, що включає організації з підготовки спортивного резерву. Основу цієї підсистеми складають спортивні школи.
Кожен регіон нашої держави має в своєму розпорядженні мережу спортивних шкіл, які забезпечують поповнення збірних команд України кваліфікованими спортсменами, а також залучають дітей до регулярних занять фізичною культурою. Нині в Україні функціонує 1692 спортивні школи. Підготовку спортивного резерву в Харківській області здійснюють 107 спортивних шкіл. Для ефективнішого функціонування спортивних шкіл важливим є впровадження основ науки управління в їх практичну діяльність і в першу чергу - адміністративних робітників. Це пов’язано з переходом функціонування сфери фізичної культури і спорту на умови ринкової економіки, що вимагає від керівників спортивних шкіл відповідних знань сучасних наукових основ управління.
У науково-педагогічній літературі описано багатий досвід підготовки спортивних резервів в окремих видах спорту. Проте, особливості організаційно-управлінської діяльності спортивних шкіл не знайшли достатнього віддзеркалення, за винятком окремих праць В.Б. Синенка (1986), М.В. Жмарьова (1989), О.М. Жданової (1996), І.І. Приходька (1999), В.Г. Бауера (2003), П.В. Квашука (2003), О.А. Шинкарук (2004), Ю.П. Мічуди (2005), І.І. Переверзіна (2006) та деяких інших учених.
У Законі України “Про фізичну культуру і спорт”, Національній доктрині розвитку фізичної культури і спорту зазначено, що система дитячо-юнацького спорту представлена спортивними школами всіх типів. Це забезпечує відбір талановитих дітей, поступову спеціалізацію юних спортсменів, які мають високий рівень підготовленості, для участі у відповідних європейських і світових спортивних змаганнях, а також для подальшого переходу в систему резервного спорту.
Дослідження у сфері фізичної культури і спорту повинні орієнтуватися на створення нової методології організаційно-управлінської діяльності спортивних шкіл. У зв’язку з цим виникає потреба в науковому вивченні діяльності спортивних шкіл, визначенні чинників, які впливають на її ефективність, виявленні організаційних резервів, розробці цільової комплексної програми й перспективного комплексного плану оптимізації управління спортивними школами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНІ АСПЕКТИ ОПТИМІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ СПОРТИВНИХ ШКІЛ НА ОСНОВІ ПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВОГО УПРАВЛІННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок