Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМИ БЕЗПЕРЕБІЙНОГО ЕЛЕКТРОЖИВЛЕН СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ НЯ

СИСТЕМИ БЕЗПЕРЕБІЙНОГО ЕЛЕКТРОЖИВЛЕН СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ НЯ

Назва:
СИСТЕМИ БЕЗПЕРЕБІЙНОГО ЕЛЕКТРОЖИВЛЕН СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ НЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,17 KB
Завантажень:
136
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
національний технічний університет україни
“київський політехнічний інститут”
УДК 621.314.58
 
 
ФАЖРАУИ ХАССЕН БЕН МБАРЕК
СИСТЕМИ БЕЗПЕРЕБІЙНОГО ЕЛЕКТРОЖИВЛЕН
СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ НЯ
Спеціальність: 05.09.12 – Напівпровідникові перетворювачі електроенергії
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі теоретичної електротехніки Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Сенько В.І., Національний технічний університет
України “Київський політехнічний Інститут” (м. Київ),
завідувач кафедрою теоретичної електротехніки.
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, старший науковий
співробітник Новосельцев О.В., Інститут
загальної енергетики НАН України,
провідний науковий співробітник;–
кандидат технічних наук, старший науковий
співробітник Шевченко П.М., Інститут електро-
динаміки НАН України, старший науковий
співробітник.
Провідна установа – Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, кафедра промислової електроніки, м.Харків.
Захист відбудеться 24.04.2001р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.002.06 в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, Київ-56, пр. Перемоги, 37, тел.241-76-62.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці НТУУ “КПІ”.
Автореферат розісланий 22.03.2001р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Б.М.Кондра
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Зараз існує велика кількість споживачів електроенергії (ЕОМ різноманітного призначення, технічні засоби АСУ безперервних технологічних процесів, апаратура управління і контролю хімічних виробництв, комплекси засобів зв'язку та ін.), яких не задовольняє якість і надійність існуючих мереж. Тому в різних галузях народного господарства інтенсивно впроваджуються системи безперебійного електроживлення, виконані на базі напівпровідникових перетворювачів електроенергії, які дозволяють за рахунок схемних рішень забезпечити високу якість вихідної напруги в статичних і динамічних режимах.
Підвищення надійності роботи приладів, наприклад, обчислювальної техніки є важливим фактором у досягненні поставленої мети. Істотний вплив на ефективність роботи обчислювальної техніки виявляє якість електричної енергії, яка підводиться. Термін "несправність в системі живлення" для споживачів даного класу не обов’язково означає повне зникнення електричної енергії, тому що перерви в електроживленні тривалістю всього в одну-дві мілісекунди, коли звичайні споживачі працюють нормально, можуть вивести з ладу процесор, периферійні прилади, пам'ять та ін. Інформація, яка передається в цей час з запам’ятовуючого або зовнішнього пристрою в процесор, або виводжувана з нього, може бути спотворена, а це неминуче призводить до порушення виробничого процесу, браку в роботі або до більш серйозних наслідків в залежності від функцій, що виконує обчислювальна техніка.
При порушеннях в електроживленні пристроїв обчислювальної техніки, працюючих в реальному масштабі часу, вимагаються ефективні способи організації систем електроживлення, при яких допустимі перерви в електропостачанні не повинні перевищувати мс. Крім того, існують області застосування ЕОМ (відповідальні об'єкти зв'язку, управління нафтохімічними заводами, звичайними та ядерними електростанціями і ін.), де до надійності і вірогідності інформації, яка передається і обробляється, пред’являються дуже високі вимоги, а всі наслідки перебоїв у роботі ЕОМ навіть важко уявити.
Промислова мережа забезпечує хорошу стабільність частоти і низький зміст вищих гармонічних, але характеризується частими відхиленнями напруги від норми. Грунтуючись на дослідженнях, проведених у ФРГ, Японії, Швеції, США, Англії, Фінляндії, можна сказати, що тривалі зникнення напруги в мережі (більш 1 год.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: СИСТЕМИ БЕЗПЕРЕБІЙНОГО ЕЛЕКТРОЖИВЛЕН СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ НЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок