Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Удосконалення тягових характеристик локомотивів шляхом підвищення коефіцієнта використання зчіпної маси

Удосконалення тягових характеристик локомотивів шляхом підвищення коефіцієнта використання зчіпної маси

Назва:
Удосконалення тягових характеристик локомотивів шляхом підвищення коефіцієнта використання зчіпної маси
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,15 KB
Завантажень:
260
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Українська державна академія залізничного транспорту
Горобченко Олександр Миколайович
УДК 629.4.016: 621.313.222
Удосконалення тягових характеристик локомотивів шляхом підвищення коефіцієнта використання зчіпної маси
05.22.07 – рухомий склад залізниць та тяга поїздів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі “Експлуатація та ремонт рухомого складу” Української державної академії залізничного транспорту Міністерства транспорту і зв’язку України
Науковий керівник–
доктор технічних наук, професор
Колесник Іван Кузьмич,
Українська державна академія залізничного транспорту, кафедра “Експлуатація та ремонт рухомого складу”, професор
Офіційні опоненти:
– доктор технічних наук, професор
Далека Василь Хомич,
Харківська Національна Академія міського господарства, завідувач кафедри
“Електротранспорт”
– кандидат технічних наук
Носков Валентин Іванович,
ДП “Електроважмаш”, головний конструктор
Провідна установа:
Східно-український національний університет ім. Володимира Даля, кафедра “Залізничний транспорт”, Міністерство освіти і науки України, м. Луганськ.
Захист відбудеться “ 19” квітня 2007 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.04 Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий “14” березня 2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д. В. Ломотько
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ. Однією з умов соціального і економічного розвитку України є вдосконалення транспортного обслуговування. У рішенні цього завдання важлива роль належить залізницям, як одного з найбільш потужних і технічно розвинутих видів вантажного транспорту. Розробка та виробництво рухомого складу з підвищеними тягово-енергетичними показниками є важливим народногосподарським завданням. Досвід експлуатації локомотивів показує, що ефективність їхньої роботи можливо істотно збільшити шляхом більш повного використання зчіпної маси, потужності тягових електродвигунів і вдосконалення систем керування тяговим електроприводом.
Актуальність теми. Існуючі схемні рішення та алгоритми керування не дозволяють повністю реалізувати потенційні можливості тягового рухомого складу як у плані використання зчіпної маси, так і електроустаткування. Одну з основних ролей тут відіграє фактор нерівномірності використання потужностей двигунів, який посилюється неминучою нерівністю навантажень на рейки від колісних пар, що може бути наслідком як неточності статичного розважування, так і динамічного перерозподілу при реалізації сили тяги. Це приводить до недовикористання зчіпної маси тягової одиниці. У зв'язку з викладеним завдання зниження негативного впливу нерівності навантажень по осях у комплексі зі зменшенням нерівномірності струморозподілення є актуальним для подальшого вдосконалювання роботи тягового рухомого складу.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Викладені в дисертації питання є частиною наукових розробок за рішенням проблеми підвищення ефективності експлуатації тягового рухомого складу (№ ДР 0105U000899 – Прогнозування характеристик маневрових, магістральних тепловозів та дизель-поїздів з урахуванням життєвого циклу), програм по розробці і виробництву нового рухомого складу, затвердженим Кабінетом Міністрів України (Постанови Кабінету Міністрів №313-р від 22.10.1991 р., №66-р від 03.02.1992 р. і №992 від 1.07.1998р.).
Мета і завдання досліджень.
Мета дисертаційної роботи полягає в удосконаленні тягових характеристик локомотивів за рахунок збільшення коефіцієнта використання зчіпної маси і зниження нерівномірності струморозподілу між паралельними гілками силового кола, що досягається введенням додаткових умов розміщення колісно-моторних блоків і вдосконаленням системи регулювання двигунів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: Удосконалення тягових характеристик локомотивів шляхом підвищення коефіцієнта використання зчіпної маси

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок