Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ АКТИВІЗАЦІЇ КОНКУРЕНТНИХ ПЕРЕВАГ СУДНА НА ЛОКАЛЬНОМУ ФРАХТОВОМУ РИНКУ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ АКТИВІЗАЦІЇ КОНКУРЕНТНИХ ПЕРЕВАГ СУДНА НА ЛОКАЛЬНОМУ ФРАХТОВОМУ РИНКУ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ АКТИВІЗАЦІЇ КОНКУРЕНТНИХ ПЕРЕВАГ СУДНА НА ЛОКАЛЬНОМУ ФРАХТОВОМУ РИНКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,00 KB
Завантажень:
134
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МОРСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЛЕОНОВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 338.47:656.611.2
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ
АКТИВІЗАЦІЇ КОНКУРЕНТНИХ ПЕРЕВАГ СУДНА
НА ЛОКАЛЬНОМУ ФРАХТОВОМУ РИНКУ
Спеціальність 08.07.04 - економіка транспорту і зв'язку
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса-2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському національному морському університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі “Менеджмент і маркетинг”.
Науковий керівник: доктор економічних наук, доцент
КОТЛУБАЙ Олексій Михайлович,
Одеський національний морський університет
Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри “Економіка підприємства та підприємництво”.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
ПРИМАЧОВ Микола Тимофійович,
Одеська національна морська академія
Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри “Менеджмент та економіка
морського транспорту”;
кандидат економічних наук, доцент
НІКУЛІН Сергій Георгійович,
директор державного проектно-розвідувального та науково-дослідницького інституту морського транспорту “ЧорноморНДІпроект” Міністерства транспорту і зв’язку України.
Провідна установа: Київський університет економіки і технологій транспорту Міністерства транспорту і зв’язку України, кафедра “Економіка підприємств транспорту”.
Захист відбудеться „28” грудня 2006 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.060.02 в Одеському національному морському університеті за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Одеського національного морського університету за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34.
Автореферат розісланий „28” листопада 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 41.060.02,
кандидат економічних наук, доцент А.М.Холоденко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. За період незалежності в Україні здійснено ряд великих перетворень в економіці й, зокрема, у сфері морського транспорту, більшість з яких було спрямовано на ламання старого - адміністративного апарата управління. Однак ці дії, багато в чому змінивши організацію діяльності, по суті не створили нового економічного укладу, який, використовуючи ринкові механізми управління, забезпечив би стійке економічне становище суб'єктів господарювання, що, в остаточному підсумку, призвело не до розвитку й удосконалювання національного судноплавства, а до втрати навіть тих позицій, які воно займало раніше. Основна причина цього полягає в недооцінці тієї обставини, що із зміною економічного укладу відбувається зміна й складових конкурентоспроможності, багато з яких, будучи перевагами в старій системі, стають недоліками в новій і навпаки.
Важливою особливістю послуг з морського перевезення вантажів, що у значній мірі визначає можливість проведення об'єктивного аналізу ступеня їх конкурентоспроможності, є те, що рівень пріоритетності у споживача може бути з достатньою точністю оцінений на основі зіставлень обраних користувачем критеріїв використання різних суден для доставки вантажу. Одночасно, проведений аналіз відомих методів визначення конкурентоспроможності продукції й послуг транспорту показав, що вони носять значною мірою однобічний характер, мають ряд недоліків, які знижують вірогідність одержуваних на їхній основі оцінок рівня конкурентоспроможності, не дозволяють відбити багато істотних її особливостей і не сприяють активізації конкурентних переваг. В основному це пов'язане зі спробою оцінити конкурентоспроможність у цілому якої-небудь схеми перевезення, транспортного коридору й т.п. Практика показує, що без всебічної оцінки всіх складових транспортної схеми або системи одержати об'єктивну оцінку не є можливим.
Однією з умов ефективного позиціонування судна на фрахтовому ринку є оптимальне сполучення техніко-експлуатаційних характеристик судна з вимогами, висунутими специфікою локального фрахтового ринку. Як вважає керівництво комітету з транспорту Євросоюзу, у сучасних умовах зростаючих у всіх відносинах вимог до безпеки судноплавства право участі в перевезеннях по європейській транспортній мережі буде дано тільки суднам, що пройшли сертифікацію, незалежно від прапора, під яким вони плавають.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ АКТИВІЗАЦІЇ КОНКУРЕНТНИХ ПЕРЕВАГ СУДНА НА ЛОКАЛЬНОМУ ФРАХТОВОМУ РИНКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок