Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КЛІНІКО-ІМУНОЛОҐІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ ФЛУРЕНІЗИДУ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА РЕАКТИВНІ АРТРИТИ, ПОЄДНАНІ З ХРОНІЧНИМ УРОҐЕНІТАЛЬНИМ ХЛАМІДІОЗОМ

КЛІНІКО-ІМУНОЛОҐІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ ФЛУРЕНІЗИДУ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА РЕАКТИВНІ АРТРИТИ, ПОЄДНАНІ З ХРОНІЧНИМ УРОҐЕНІТАЛЬНИМ ХЛАМІДІОЗОМ

Назва:
КЛІНІКО-ІМУНОЛОҐІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ ФЛУРЕНІЗИДУ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА РЕАКТИВНІ АРТРИТИ, ПОЄДНАНІ З ХРОНІЧНИМ УРОҐЕНІТАЛЬНИМ ХЛАМІДІОЗОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,92 KB
Завантажень:
471
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ
імені П.Л. ШУПИКА
ЖУРАЄВ РУСТАМ КУРБАНОВИЧ
УДК: 616.72–002–021.5-06:616.983-036.12]–059-085.281-07-092.19
КЛІНІКО-ІМУНОЛОҐІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ ФЛУРЕНІЗИДУ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ
НА РЕАКТИВНІ АРТРИТИ, ПОЄДНАНІ
З ХРОНІЧНИМ УРОҐЕНІТАЛЬНИМ ХЛАМІДІОЗОМ
14.01.02 – внутрішні хвороби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
 
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького МОЗ України
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Абрагамович Орест Остапович,
Львівський національний медичний університет
імені Данила Галицького МОЗ України,
завідувач кафедри шпитальної терапії
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор
Бабиніна Лідія Яківна,
Національна медична академія післядипломної освіти
імені П.Л.Шупика МОЗ України,
професор кафедри сімейної медицини;
доктор медичних наук, професор
Швед Микола Іванович,
Тернопільський державний медичний університет
імені І.Я. Горбачевського МОЗ України,
завідувач кафедри внутрішньої медицини
з клінічною імунологією та алергологією
Провідна установа: Національний медичний університет
імені О.О. Богомольця МОЗ України (м. Київ)
Захист відбудеться “15” травня 2007 р. о 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.06 у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика МОЗ України (04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9)
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика МОЗ України (04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9)
Автореферат розісланий “ 11 ” квітня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат медичних наук, доцент Бенца Т. М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Протягом останніх десятиріч зростає кількість уражень суглобів у поєднанні з хронічними інфекційними процесами, що незмінно привертає увагу дослідників через медико-соціальну та економічну значущість ревматичних захворювань (О.В. Синяченко, 2002; В.М. Коваленко, 2005).
Серед ревматичних захворювань значною є кількість реактивних артритів (РеА), які зустрічаються у людей переважно молодого віку, вимагають значних матеріальних затрат внаслідок довготривалої непрацездатності, великих економічних затрат на лікування та реабілітацію (Э.Р. Агабабова, 1997; М.Б. Джус, 1999; W.F. Barth, 1999; A. Toivanen, 2001). Найчастіше зустрічається уроґенітальний варіант РеА (Г.М. Бондаренко, 2002). Збудником, який призводить до виникнення цього варіанту РеА, є хламідійна інфекція, зокрема Chl. trachomatis, яку неодноразово виявляли у синовіальній рідині суглоба (В.М. Гранитов, 2002; Г.И. Мавров, Г.П. Чинов, 2003; H.C. Gerard et all, 1998; S. Bas, 2001).
Ґлобальне розповсюдження, широкий спектр клініко-епідеміолоґічних проявів, різноманітність форм захворювання, медична, соціальна, демоґрафічна та еколоґічна значущість визначають інтерес до проблеми хламідіозів, спонукають до подальшого вивчення (І.І. Мавров, 2001). Сьогодні РеА в поєднанні з хронічним уроґенітальним хламі-діозом розглядають як найважче ускладнення хламідіозу (Г.В. Ключарев и соавт., 2000).
Раціональне використання антибактерійних препаратів є невід’ємним у комплексному лікуванні хворих на РеА, поєднані з хронічним уроґенітальним хламідіозом (В.В. Чоп’як, 2005; В.И. Мазуров, 2005; J. Sieper et all, 1999). Основні сучасні препарати, які мають антихламідійну активність та широко використовуються для лікування (макроліди, тетрацикліни, фторхінолони, сульфаніламіди), окрім своєї позитивної дії, мають побічні ефекти і є дорогими, що потрібно враховувати в умовах незадовільного забезпечення установ охорони здоров’я медикаментами (А.Л. Позняк и соавт., 2000; Ю.В. Лобзин, 2003).
Мікобактерії Chl. trachomatis призводять не лише до безпосереднього ураження орґана-мішені, але й до формування патолоґічних станів, зокрема гіпоксії, надмірної активації вільнорадикальних реакцій, недостатньої активності антиоксидантної ланки та вторинного імунодефіциту (Ю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: КЛІНІКО-ІМУНОЛОҐІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ ФЛУРЕНІЗИДУ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА РЕАКТИВНІ АРТРИТИ, ПОЄДНАНІ З ХРОНІЧНИМ УРОҐЕНІТАЛЬНИМ ХЛАМІДІОЗОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок