Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І–ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ

УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І–ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І–ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,76 KB
Завантажень:
105
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти
Академії педагогічних наук україни
РАДЧЕНКО ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 377.112.4.
УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І–ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ
13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти Академії педагогічних наук України, м. Київ.
Науковий керівник доктор педагогічних наук, доцент,
старший науковий співробітник,
Даниленко Лідія Іванівна,
Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти АПН України, проректор
Офіційні опоненти: академік АПН України,
доктор педагогічних наук, професор,
Бондар Володимир Іванович,
Інститут педагогіки і психології
Національного педагогічного університету
ім. М.П.Драгоманова, директор
кандидат педагогічних наук Драч Ірина Іванівна,
Міжрегіональна академія управління
персоналом, проректор
Провідна установа Інститут педагогіки АПН України, лабораторія управління освітніми закладами
Захист відбудеться 23.03.2007 о 12 на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.455.01 у Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти АПН України за адресою: 04053, м. Київ–53, вул. Артема, 52-А.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти АПН України.
Автореферат дисертації розісланий 21.02. 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.С.Снісаренко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження зумовлена необхідністю реалізації пріоритетних напрямів реформування системи освіти в Україні, в тому числі вищої, які визначені законами України “Про освіту”, “Про вищу освіту”, “Про збереження інтелекту нації”, Національною доктриною розвитку освіти, Державною Національною програмою “Освіта” (Україна ХХІ століття), проектом концептуальних засад реформування вищих навчальних закладів (ВНЗ) І–ІІ рівнів акредитації (р.а.).
У цих документах наголошується на тому, що розвиток соціально орієнтованої ринкової економіки в Україні об’єктивно потребує підвищення ефективності та якості трудової діяльності працівників усіх сфер господарювання, в тому числі освітньої. Однією з основних перешкод на цьому шляху є недостатній рівень якості професійної діяльності викладачів в умовах сучасних соціально-економічних змін. Особливо це стосується оволодіння ними сучасними методами і засобами навчання, забезпечення високоякісним обладнанням практичних занять зі студентами для набуття професійних умінь і навичок, що відповідають вимогам Міжнародної стандартної класифікації ЮНЕСКО та Болонського процесу.
Сьогоденна практика характеризується розбудовою української державності, становленням ринкових і демократичних відносин, новими міжнародними господарськими зв’язками і входженням у процеси розвитку світової науки, культури, техніки. Саме вона робить своєрідний виклик системі української освіти і потребує радикальної трансформації вищої освіти. Стратегія її розвитку охоплює нові завдання, серед яких значне місце посідають: зміцнення національної системи освіти та її адаптація до ринкових і демократичних перетворень; планомірне входження України в європейський і світовий освітній простір.
У сучасних умовах розвитку вищої освіти випускники ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації (технікумів) отримують освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста і мають стати керівниками середньої ланки управління виробництвом. Тому підвищення якості професійної діяльності викладачів ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації є важливим у період розвитку ринкових відносин у державі.
Від стану освіти в державі залежить розвиток її продуктивних сил, науково-технічний і духовний потенціал, тому що освіта не тільки надає людині знання, вміння і навички, необхідні для успішної трудової діяльності в будь-якій галузі господарства, але, що не менш важливо, розвиває і дисциплінує її, наділяє здатністю обдумувати сутність трудових процесів, вдосконалювати навколишній матеріальний і духовний світ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ І–ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок