Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ПЛАНУВАННЯ, ОПЕРАТИВНОГО НАКОПИЧЕННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ТОВАРІВ В СУЧАСНИХ ТОРГОВИХ ЦЕНТРАХ

МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ПЛАНУВАННЯ, ОПЕРАТИВНОГО НАКОПИЧЕННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ТОВАРІВ В СУЧАСНИХ ТОРГОВИХ ЦЕНТРАХ

Назва:
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ПЛАНУВАННЯ, ОПЕРАТИВНОГО НАКОПИЧЕННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ТОВАРІВ В СУЧАСНИХ ТОРГОВИХ ЦЕНТРАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,14 KB
Завантажень:
123
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
“Харківський авіаційний інститут”
ЛІСТРОВА Олена Сергіївна
УДК: 519.854 ;681.324 ;519.7 (043)
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ПЛАНУВАННЯ, ОПЕРАТИВНОГО НАКОПИЧЕННЯ
ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ТОВАРІВ В СУЧАСНИХ ТОРГОВИХ ЦЕНТРАХ
 
Спеціальність 05.13.06 - автоматизовані системи управління та прогресивні інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків-2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник:
кандидат технічних наук, доцент
Кожухов Валерій Дмитрович,
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
“Харківський авіаційний інститут”,
завідувач кафедрою економіко-математичного моделювання
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Жихарев Володимир Якович,
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
Харківскький авіаційний інститут”, професор кафедри виробництва
радіоелектронних систем літальних апаратів;
- кандидат технічних наук, доцент Кузьменко Віктор Михайлович, Харківський національний університет радіоелектроніки, професор кафедри системотехніки.
Провідна установа: Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, кафедра систем інформації, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “30” січня 2004р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.062.01 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17, радіотехнічний корпус, ауд. 232.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” за адресою: 61070, м. Харків, вул. Чкалова, 17.
Автореферат розісланий “18” грудня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради _______________ Чумаченко І.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Аналіз автоматизованих систем управління (АСУ) сучасними торговими центрами (супермаркетами) показує, що роль функціональних підсистем управління складським господарством торгових центрів перетерпіли істотні зміни. Ці зміни обумовлені тим, що АСУ складами супермаркетів стали безпосередньо впливати на ефективність процесу нагромадження і реалізації товарів. На відміну від класичних АСУ складами виробничих об'єднань, що відіграють роль автономних систем управління, нові АСУ складами супермаркетів, стали частиною системи управління торговими центрами, оперативність роботи якої фактично безпосередньо й динамічно почали впливати на ефективність функціонування самих торгових центрів. Динаміка процесів управління в АСУ складами супермаркетів спричинила широке застосування для опису процесів функціонування АСУ торговими центрами нових математичних моделей, що відносяться до класу задач цілочислового програмування. Це призвело до необхідності розробки спеціального математичного і програмного забезпечення, що реалізує підтримку динамічного процесу оптимального планування в процесі управління АСУ складами супермаркетів. Останнім часом побудова АСУ складським господарством супермаркетів здійснюється на основі обчислювальних мереж, процес управління якими вимагає рішення цілого комплексу задач динамічного управління потоками інформації в мережі в масштабі реального часу. Чітка і надійна робота складу, оснащеного АСУ, багато в чому визначається прийнятою функціональною й організаційною структурою даної АСУ. Істотний вплив на функціональну структуру роблять характеристики складу як об'єкта управління: його місце і роль у виробничому процесі; особливості складського вантажопотоку; тип і кількість транспортуючих і складуючих механізмів; місця перевантаження; тип тари і т.д. Для складських АСУ супермаркетів характерне використання наступних функціональних підсистем: оперативно-календарного планування; управління вантажопотоками; управління вантажно-розвантажувальними механізмами, ведення інформаційно-пошукової бази даних; формування складської і дорожньої документації; аналізу роботи складу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ПЛАНУВАННЯ, ОПЕРАТИВНОГО НАКОПИЧЕННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ТОВАРІВ В СУЧАСНИХ ТОРГОВИХ ЦЕНТРАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок