Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ КАЛІБРУВАНЬ ВАЛКІВ ДЛЯ ПРОКАТКИ ВЕЛИКИХ ШПУНТОВИХ ПРОФІЛІВ

РОЗВИТОК МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ КАЛІБРУВАНЬ ВАЛКІВ ДЛЯ ПРОКАТКИ ВЕЛИКИХ ШПУНТОВИХ ПРОФІЛІВ

Назва:
РОЗВИТОК МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ КАЛІБРУВАНЬ ВАЛКІВ ДЛЯ ПРОКАТКИ ВЕЛИКИХ ШПУНТОВИХ ПРОФІЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,57 KB
Завантажень:
72
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Інститут чорної металургії ім. З.І. Некрасова
Національна академія наук України
Мельник Сергій Миколайович
УДК 621.771.073.8
РОЗВИТОК МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ КАЛІБРУВАНЬ ВАЛКІВ ДЛЯ ПРОКАТКИ ВЕЛИКИХ ШПУНТОВИХ ПРОФІЛІВ
Спеціальність 05.03.05 – Процеси та машини обробки тиском
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпродзержинському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України, кафедра обробки металів тиском.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент
Єршов Сергій Володимирович,
доцент кафедри обробки металів тиском
Дніпродзержинського державного технічного університету
Офіційні опоненти: Доктор технічних наук, професор
Жучков Сергій Михайлович,
зав. відділом фізико-технічних проблем процесів прокатки сортового та спеціального прокату, заступник директора Інституту чорної металургії ім. З.І. Некрасова НАН України, м. Дніпропетровськ
Кандидат технічних наук, доцент
Смирнов Євген Миколайович,
доцент кафедри обробки металів тиском,
Донецького національного університету, м. Донецьк
Захист відбудеться ”21” вересня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.231.01 Інституту чорної металургії ім. З. І. Некрасова НАН України, за адресою: 49050, м. Дніпропетровськ, пл. Академіка Стародубова, 1.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту чорної металургії ім. З.І. Некрасова НАН України.
Автореферат розісланий ”_10 ” серпня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В. Левченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Шпунтові палі типу ”Ларсен” широко застосовуються для формування стінок, що екранують, при будівництві гідротехнічних споруджень, тунелів, шахт, огородженні котлованів, мостобудуванні. При з’єднанні профілів між собою утвориться хвиляста стінка, з високим моментом інерції. Відстань між замками (база) профілю визначає кількість окремих шпунтових паль, необхідну для створення одного погонного метра шпунтової стінки. Нині замість профілів з базою 400 ч 425 мм, що виготовляються в Україні, іноземними виробниками розроблені й випускаються профілі з базою 500 -600 мм, які користуються більшим попитом у сучасних споживачів. Закордонні виробники не поширюють інформацію про технології виробництва шпунтових паль типу ”Ларсен” нової конструкції. В Україні немає технології для виробництва нових профілів.
При ідентичності форми шпунтові палі, які випускають в Україні, і палі нової конструкції дуже відрізняються співвідношенням розмірів окремих елементів профілю.
Актуальність роботи полягає в тому, що її результати дозволять одержати нові дані з формозміни та методики конструювання калібрів, на підставі яких будуть розроблені калібровки валків для виробництва великих шпунтових профілів сучасних конструкцій.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами. Дисертаційна робота виконана відповідно до основних тематичних планів наукових досліджень, а також розробки теоретичних і експериментальних основ калібровок прокатних валків кафедри обробки металів тиском Дніпродзержинського державного технічного університету і відповідно з планом держбюджетної науково–дослідної роботи ”Дослідження й розробка оптимальних схем прокатки і калібровки для профілів особливо складної форми” (№ держреєстрації 0103U003453).
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є вивчення формозміни металу залежно від геометричних розмірів заготовки, робочого інструменту та розробка, на підставі одержаних результатів, нового методу розрахунку калібровок валків для прокатки великих шпунтових паль П-подібної форми нової конструкції. Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні задачі:
1. На підставі аналізу сортаменту шпунтових паль світових виробників розробити профіль шпунтової палі сучасної конструкції.
2. Визначити вплив форми і розмірів початкової заготовки, конструкції формуючих калібрів на якість замкових елементів при прокатці шпунтових паль П-подібної форми.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗВИТОК МЕТОДУ РОЗРАХУНКУ КАЛІБРУВАНЬ ВАЛКІВ ДЛЯ ПРОКАТКИ ВЕЛИКИХ ШПУНТОВИХ ПРОФІЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок