Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИПЕРЕДЖУВАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИПЕРЕДЖУВАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИПЕРЕДЖУВАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,24 KB
Завантажень:
459
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені Володимира Даля
ПОНОМАРЬОВА ГАЛИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 338.26
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИПЕРЕДЖУВАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ
Спеціальність 08.06.01- Економіка, організація і управління
підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Бузько Ірина Романівна,
Східноукраїнський національний
університет імені Володимира Даля
Міністерства освіти і науки України,
завідуюча кафедрою міжнародної економіки.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Дороніна Майя Степанівна, Харківський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою соціології і психології управління (м. Харків);
кандидат економічних наук Зинченко Андрій Михайлович, Донбаський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України, завідуючий кафедрою технології і організації машинобудівного виробництва (м. Алчевськ).
Провідна установа – Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України, кафедра загального та адміністративного менеджменту (м. Донецьк).
Захист відбудеться 22 грудня 2004 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розіслано 19 листопада 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В. Козаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Характер і тенденції сучасного розвитку економіки України свідчать про те, що зміни, які відбуваються в зовнішньому середовищі функціонування підприємства, відрізняються високим ступенем невизначеності та динамізму. Тому виникає необхідність розглядати питання, пов'язані з вивченням процесів, що відбуваються в оточенні підприємства, і розробляти управлінські рішення щодо впливів зовнішнього середовища. Такі рішення повинні забезпечувати стабільне функціонування й перспективний довгостроковий розвиток підприємства з метою максимально повної реалізації його потенційних можливостей.
Стабільне функціонування та перспективний розвиток підприємства можливі при використанні в його діяльності принципів і методів випереджувального управління, яке спрямоване на захист підприємства від загроз та використання можливостей розвитку, що виникають у зовнішньому середовищі. Особливого значення при здійсненні випереджувального управління підприємством набуває його організаційно-економічне забезпечення за рахунок різних джерел та використання для цього найбільш прогресивних методів і принципів управління підприємством. Використання методів і принципів випереджувального управління відповідно до рівня невизначеності та нестабільності зовнішнього середовища функціонування підприємства зумовлює пошук нових засобів взаємодії суб’єкта господарювання з таким середовищем.
Аналіз наукової літератури, що присвячена дослідженню питань організаційно-економічного забезпечення випереджувального управління підприємством, показав, що дотепер таким питанням як у теоретичному, так і в практичному аспектах приділяється недостатньо уваги. У зв'язку з цим виникає об'єктивна необхідність у науковому обґрунтуванні організаційно-економічного забезпечення випереджувального управління підприємством і розробці методичної бази його ефективної практичної реалізації. Вирішенню цього науково-практичного завдання і присвячено дисертаційну роботу, що визначило актуальність її теми, наукову та практичну значущість для подальшого вдосконалення й розвитку організаційно-економічного забезпечення випереджувального управління підприємством.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИПЕРЕДЖУВАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок