Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МІСТОБУДІВНІ ПРИНЦИПИ І МЕТОДИ УТРИМАННЯ ВУЛИЧНО – ДОРОЖНЬОЇ МЕРЕЖІ МІСТА

МІСТОБУДІВНІ ПРИНЦИПИ І МЕТОДИ УТРИМАННЯ ВУЛИЧНО – ДОРОЖНЬОЇ МЕРЕЖІ МІСТА

Назва:
МІСТОБУДІВНІ ПРИНЦИПИ І МЕТОДИ УТРИМАННЯ ВУЛИЧНО – ДОРОЖНЬОЇ МЕРЕЖІ МІСТА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,44 KB
Завантажень:
404
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
uКиївський національний університет будівництва і архітектури
Приймаченко Олексій Віталійович

УДК 711.4
МІСТОБУДІВНІ ПРИНЦИПИ І МЕТОДИ УТРИМАННЯ ВУЛИЧНО – ДОРОЖНЬОЇ МЕРЕЖІ МІСТА
05.23.20 – Містобудування та територіальне планування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ–2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | доктор архітектури, професор,
Дьомін Микола Мефодійович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, завідувач кафедри міського будівництва.
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор,
Габрель Микола Михайлович,
Національний університет „Львівська політехніка”,
професор кафедри містобудування.
кандидат технічних наук,
Шаповалов Едуард Володимирович,
Український державний науково дослідний інститут „Діпромісто”,
начальник інженерно – планувального відділу. |
Провідна установа: | Харківська національна академія міського господарства, кафедра містобудування, Міністерство освіти і науки України, м.Харків.
Захист відбудеться “05“ липня 2007 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.09 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31, аудиторія 466 .
З дисертацією можна ознайомитися в науково-технічній бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31
Автореферат розісланий “___“ червня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.П.Ісаєв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Поліпшення санітарно – гігієнічного і транспортно – експлуатаційного стану дорожнього покриття забезпечується заходами, що полягають в профілактиці засміченості дорожнього покриття, зниженні шкідливого впливу дорожніх забруднень на навколишнє середовище, видаленні і знешкодженні забруднень, а також в утворенні безпечних умов праці і зменшенні перешкод в транспортному русі при виконанні технологічних операцій очищення дорожнього покриття.
На організацію прибирання вулиць та доріг в основному впливають їх планувальні особливості та геометричні параметри. Головними показниками вулично – дорожньої мережі, що зумовлюють обсяг прибиральних робіт і потребу в засобах, є протяжність та щільність мережі, площа покриття, умови водовідведення, інтенсивність руху транспорту й пішоходів, а також рівень благоустрою вулично – дорожньої мережі.
У своїй роботі автор спирався на розробки відомих вчених в галузі містобудування і територіального планування, міського будівництва і господарства: В. Нудельмана, М. Дьоміна, Є. Клюшніченка, Б. Солухи, І.Фоміна, Ю. Білоконя, С. Усаковського, Г. Фільварова, Т. Панченко, М. Габреля, С. Кабакової, Ю. Бочарова, М. Габреля, Д. Яблонського, Г. Лаврика.
Дане дослідження базується на фундаментальних наукових розробках та працях М.С.Фішельсона, О.С.Фурманенка, І.С.Петухова, М.С.Мурзи, В.С.Вайнберга, Ю.Л.Шевченка, Т.Д.Дмитренка, А.П.Осітнянка, А.Я.Тулаєвої, Б.А.Лівшиць, Ю.П.Гончарова, Г.Л.Карабана, В.І.Баловнєва, З.І.Александровської, Є.М.Букреєва, Я.В.Медведєва та ін.
Однак багато питань у відомих джерелах, присвячених очищенню міських територій, залишаються невивченими. Запропоновані ними заходи по очищенню дорожнього покриття не повною мірою враховують умови експлуатаційного фону, що впливає на продуктивність та ефективність використання прибиральної техніки, якість виконуваних нею робіт. Недостатньо чітко обґрунтовані принципи планування прибирання і раціональної організації робіт засобів механізації, не проводилася порівняльна оцінка продуктивності прибиральних машин в різних умовах експлуатаційного фону, не достатньо враховані перешкоди, що виникають між прибиральними машинами і транспортно – пішохідними потоками. Більшість рекомендацій по плануванню, організації і виконанню прибирального процесу носять загальний характер, причиною чого є відсутність спеціальних досліджень, що приводить до недоцільних рішень в конкретних умовах експлуатаційного фону, неточності й неефективності проведених заходів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МІСТОБУДІВНІ ПРИНЦИПИ І МЕТОДИ УТРИМАННЯ ВУЛИЧНО – ДОРОЖНЬОЇ МЕРЕЖІ МІСТА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок