Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЯ АКУСТИКО-ЕМІСІЙНОГО КОНТРОЛЮ ЗВАРНИХ ТРУБОПРОВОДІВ ТА ПОСУДИН ТИСКУ

ТЕХНОЛОГІЯ АКУСТИКО-ЕМІСІЙНОГО КОНТРОЛЮ ЗВАРНИХ ТРУБОПРОВОДІВ ТА ПОСУДИН ТИСКУ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЯ АКУСТИКО-ЕМІСІЙНОГО КОНТРОЛЮ ЗВАРНИХ ТРУБОПРОВОДІВ ТА ПОСУДИН ТИСКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,22 KB
Завантажень:
208
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ уКРАЇНИ
Національний технічний університет України“
Київський політехнічний інститут”
Яременко Михайло Андрійович
УДК 620.19:620.179:621.791
ТЕХНОЛОГІЯ АКУСТИКО-ЕМІСІЙНОГО КОНТРОЛЮ
ЗВАРНИХ ТРУБОПРОВОДІВ ТА ПОСУДИН ТИСКУ
05.11.13 – Прилади і методи контролю
та визначення складу речовин
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті електрозварювання ім.Є.О.Патона Національної Академії Наук України (м. Київ)
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Недосєка Анатолій Якович,
Інститут електрозварювання ім.Є.О.Патона (м. Київ),
завідувач відділом "Технічна діагностика зварних
конструкцій"
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Троїцький Володимир Олександрович,
Інститут електрозварювання ім.Є.О.Патона (м. Київ),
завідувач відділом "Неруйнівні методи контролю якості зварних з'єднань"
кандидат технічних наук
Вісіловський Микола Григорович,
ТОВ "Сереп" (м. Маріупіль),
керівник лабораторії технічного діагностування
Провідна установа: АНТК "Антонов" Міністерства промислової політики
України, м. Київ
Захист відбудеться 16.03.2004 р. о 14 годині
на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.18 у Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" (НТУУ "КПІ") за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37, корп.1, ауд. № 293
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці НТУУ "КПІ"
Автореферат розісланий 03.02. 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доцент Н.І.Бурау


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
1. Актуальність теми. Дисертаційна робота присвячена поглибленню уявлень про взаємозв’язок характеристик матеріалу конструкцій з характе-ристиками сигналів акустичної емісії (АЕ) та удосконаленню методології акустико-емісійного контролю зварних металоконструкцій. Робота спрямо-вана на вирішення проблеми створення високоефективних ресурсозберіга-ючих технологій, які б забезпечили безпеку експлуатації зварних оболон-кових конструкцій, таких як трубопроводи різного призначення, посудини тиску і т. ін., які за рівнем небезпеки наслідків руйнувань відносяться до категорії особливо відповідальних.
В Україні розвинута мережа магістральних трубопроводів. Протяж-ність тільки газопроводів складає 36 000 км, аміакопроводів – 1000 км. На території України розташовано близько 70 компресорних та 1450 газороз-подільних станцій. На нафтопереробних та хімічних підприємствах задіяні біля 80 тисяч посудин тиску, сховищ, балонів і т. ін. Багато конструкцій відпрацювали свій регламентний ресурс, але продовжують експлуатуватися через відсутність економічної можливості їхньої заміни.
Враховуючи збільшення кількості об'єктів, які відпрацювали свій умовний ресурс, а також кількість конструкцій з набутими дефектами, актуальною стає задача не вибіркового, а стовідсоткового контролю матеріалу конструкцій та їх зварних з'єднань.
Традиційні методи діагностування не завжди і не в повній мірі вирі-шують проблему безпеки експлуатації конструкцій, що пов'язано з великим обсягом робіт, а в ряді випадків – з ускладненим доступом до об'єкта. Част-ково вирішити дану проблему може діагностування стану металоконструк-цій з використанням методу акустичної емісії.
2. Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась у відповідності до відомчої теми НАН України "Роз-робка та удосконалення засобів акустико-емісійної діагностики зварних трубно-оболонкових конструкцій з тривалим терміном експлуатації", проблеми 05.52 ДКНТ України "Розробка концепції, програми та засобів діагностики енергоресурсоємких конструкцій, машин та споруд" та господарчих догово-рів з ДП "Одеський припортовий завод", підприємствами НАК "НАФТОГАЗ України", ВАТ "Азот" м. Черкаси, ВАТ "ЛИНОС-ТНК" м. Лисичанськ та ін.
3. Мета і задачі дослідження. Дослідження мають на меті удоскона-лення методів та засобів акустико-емісійного контролю якості зварних конструкцій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЯ АКУСТИКО-ЕМІСІЙНОГО КОНТРОЛЮ ЗВАРНИХ ТРУБОПРОВОДІВ ТА ПОСУДИН ТИСКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок