Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ І ГРАНИЧНИЙ СТАНИ СТАЛЕБЕТОННИХ ПЛИТ ПЕРЕКРИТТІВ

НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ І ГРАНИЧНИЙ СТАНИ СТАЛЕБЕТОННИХ ПЛИТ ПЕРЕКРИТТІВ

Назва:
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ І ГРАНИЧНИЙ СТАНИ СТАЛЕБЕТОННИХ ПЛИТ ПЕРЕКРИТТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,15 KB
Завантажень:
279
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
СМОЛЯНЮК НАДІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 624.016.073
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ І ГРАНИЧНИЙ
СТАНИ СТАЛЕБЕТОННИХ ПЛИТ ПЕРЕКРИТТІВ
05.23.01 будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків-2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі мостів, конструкцій і будівельної механіки Харківського національного автомобільно-дорожнього університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор
Чихладзе Елгуджа Давідович, завідуючий кафедрою будівельної механіки і гідравліки Української державної академії залізничного транспорту.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Молодченко Геннадій Анатолійович, завідуючий кафедрою будівельних конструкцій Харківської державної академії міського господарства;
кандидат технічних наук, доцент
Кириленко Віталій Федорович, доцент кафедри металевих і дерев'яних конструкцій Кримської академії природоохоронного і курортного будівництва.
Провідна установа:
Харківський державний технічний університет будівництва і архітектури, Міністерство освіти і науки України, кафедра залізобетонних і кам'яних конструкцій.
Захист відбудеться 25 грудня 2003 р. о 14 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.02 при Українській державній академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків-50, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків-50, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий 17 листопада 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради канд. техн. наук, доцент Ватуля Г. Л.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним з найважливіших напрямків технічного прогресу в будівництві є вживання ефективних конструкцій, що дозволяють значно поліпшити показники матеріалоємності, вартості і трудомісткості. До числа таких конструкцій відносяться конструкції із зовнішнім армуванням. Використання зовнішнього армування припускає надійне об'єднання бетону з армуючим листом. Існуючі способи об'єднання (одностороннє рифлення сталі в процесі її прокатки; приварювання до листа різних об'єднувальних деталей – упорів, анкерів і т.д.; використання клеїв і ін.) в одних випадках зв'язані із застосуванням складної технології, в інших – з використанням дорогих матеріалів, в третіх – з виникненням в технологічному процесі температурних напружень і деформацій. У зв'язку з цим розробка нових конструктивних рішень сталебетонних плит, вільних від відзначених недоліків, і дослідження їх роботи є актуальною задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота була виконана в рамках наукової теми “Розробка способів посилення аварійних та передаварійних споруд та методів оцінки їх несучої здатності після посилення з урахуванням реальних властивостей матеріалів”, реєстраційний номер 0102V002542 – 02. Особистий внесок – участь в дослідженнях споруд і чисельні розрахунки несучої здатності плит перекриття.
Метою роботи є розробка нових конструктивних рішень плит перекриттів із зовнішнім листовим армуванням, у яких об'єднання сталевого листа з бетоном здійснюється за допомогою відігнутих просічок, і математичного апарату для оцінки напружено-деформованого і граничного станів.
Задачі досліджень. Для досягнення поставленої в роботі мети були поставлені наступні задачі:
1. Розробити конструкцію сталебетонного перекриття, яка б забезпечила спільну роботу тонкого листа і бетонного шару за допомогою відігнутих просічок.
2. Експериментально на зразках вивчити особливості роботи сталебетонних плит перекриттів з різними варіантами об'єднання плоского листа з бетоном за допомогою просічок.
3. На підставі отриманих даних виконати аналіз процесу деформування, а також схем руйнування.
4. Розробити розрахункову модель сталебетонного перекриття. За допомогою програмного комплексу Structure CAD для Windows провести оцінку напружено-деформованого і граничного станів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ І ГРАНИЧНИЙ СТАНИ СТАЛЕБЕТОННИХ ПЛИТ ПЕРЕКРИТТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок